کد مطلب:  62977 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جشنواره عید تا عید اقوام ایرانی در کرج

جشنواره عید تا عید اقوام ایرانی در کرج

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از برگزاری جشنواره عید نوروز تا عید سعید فطر با محوریت سوغات و صنایع دستی اقوام ایرانی در کرج خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، فریدون محمدی، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از برگزاری نمایشگاه عید تا عید در بازه زمانی 25 اسفند 1400 تا 12 اردیبهشت 1401 با محوریت آداب و رسوم ، صنایع دستی و سوغات اقوام ایرانی در کاخ تاریخی مروارید کرج خبر داد.

پوستر رسمی جشنواره بهار تا بهار شهر کرج

 

بر اساس اعلام این مقام میراث فرهنگی برنامه هایی شامل نمایشگاه صنایع دستی، جشنواره خوراک با بهره گیری غذاهای شاخص ایرانی ، جشنواره اقوام ایرانی، بازی‌های سنتی اقوام ایرانی، ‌نمایشگاه جاذبه‌های گردشگری استان  و برنامه های آیینی و موسیقی در این جشنواره پیش بینی شده است.

زمان برگزاری جشنواره اقوام ایرانی از 25 اسفند 1400 به صورت روزانه و از ساعت 11 صبح تا 23 شب در مجموعه کاخ تاریخی مروارید در شهر کرج می باشد.

محمدی در پایان تاکید کرد: بیشتر گروه های استان و شهرستان‌های البرز در این جشنواره حضور خواهند داشت و این جشنواره  یکی از بزرگترین جشنواره های نوروزی 1401 خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره جشنواره عید تا عید اقوام ایرانی در کرج فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جشنواره عید تا عید اقوام ایرانی در کرج» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید