کد مطلب:  66006 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

بنیاد علم و فناوری جمیلی ششمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان را همزمان با سال جهانی علوم پایه در هفته پژوهش برگزار می‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرکت غرفه سازی نمایشگاهی متدکس

به گزارش دبیرخانه دائمی جشنواره، ششمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با هدف ایجاد عرصه‌ای برای رشد و نمو ایده‌های جدید حوزه علوم پایه برگزار می‌شود.

به گزارش آسمونی، جوانان ایده پرداز، کسب و کارهای نوپا و شرکتهای دانش بنیان می‌توانند ایده‌های خود را در 5 حوزه شیمی، فیزیک، ریاضی و علوم کامپیوتر،‌ علوم زیستی و زمین شناسی و رویکرد ویژه هوش مصنوعی ثبت نموده و از اعتبار حمایتی بنیاد علم و فناوری جمیلی در جهت پیشبرد ایده های خود برخوردار ‌شوند.

لازم به توضیح است که ششمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان به همت بنیاد علم و فناوری جمیلی و با همکاری ستاد خیرین وزارت علوم تحقیقات و فناوری، معاونت نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد حامیان دانشگاه تهران، دانشکدگان علوم دانشگاه تهران و سایر نهادها و دانشگاه‌های برتر کشور به منظور حمایت از ایده‌پردازان مستعد و ترویج فرهنگ خودباوری و توسعه کارآفرینی، ارزش آفرینی و ایجاد انگیزه و امید در جوانان کشور برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند از "اول مرداد ماه تا اول مهرماه 1401" ایده‌های خود را در وب سایت (وبگاه) جشنواره به نشانی https://ysf-persia.com ثبت نمایند.

ششمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان
ششمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

راه های ارتباطی با جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

آدرس تهران، سعادت آباد، بین چهار راه سرو و میدان کتاب، پلاک 126، طبقه دوم، واحد3
وب سایت https://ysf-persia.com
شماره تماس 021-22343314
شماره همراه دبیرخانه 09909700169
نمابر 021-22083459
ایمیل info@ysf-persia.com
 
جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان بنیاد علم و فناوری جمیلی پردیس علوم بنیاد حامیان دانشگاه وزارت علوم تحقیقات فناوری معاونت نوآوری و تجارت سازی

 

: برای دریافت مشاوره درباره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید