آموزش تصویری فعالسازی جستجوی ایمن گوگل | آسمونی
کد مطلب: 61250 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش تصویری فعالسازی جستجوی ایمن گوگل

آموزش تصویری فعالسازی جستجوی ایمن گوگل

با استفاده از جستجو امن گوگل، تصاویر نامناسب را می توان از نتایج جستجو فیلتر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

جستجو امن گوگل به فیلتر کردن محتوای نامناسب در نتیجه جستجو کمک می کند. جستجوی امن گوگل محتوای نامناسب (نتایج محرک یا غیراخلاقی) اینترنت را برای کودکان و نوجوانان از نتایج جستجو فیلتر می کند و نمایش داده نمی شوند. طبق گفته گوگل این قابلیت می تواند تا حدی زیادی محتوای حاصل از نتایج جستجو را مدیریت کند. با آسمونی همراه باشید تا روش فعال سازی جستجو ایمن گوگل را خدمت شما عزیزان آموزش دهیم.

آموزش فعال کردن جستجوی امن گوگل

مرورگر خود را باز کنید و وارد صفحه اصلی Google  شوید.


در قسمت پایین صفحه گزینه Settings (تنظیمات) را بزنید و در منوی باز شده گزینه Search Settings (تنظیمات جستجو) را انتخاب کنید.
در صفحه باز شده تیک گزینه Turn on Safesearch (روشن کردن جستجوی ایمن) را فعال کنید.و انتها در پایین صفحه گزینه Save (ذخیره) را بزنید.

در صورتی که قبل از انجام مراحل بالا وارد اکانت گوگل خود شده باشید، تنظیمات شما در اکانتتان ذخیره می شود و در هر مرورگری که وارد اکانت گوگل خود شوید، این تنظیمات اعمال خواهد شد.

نحود عملکرد جستجوی ایمن

  • وقتی جستجوی ایمن روشن است: هرچند 100٪ دقیق نیست، اما کمک می‌کند محتوای صریح در نتایج جستجوی Google برای همه پُرسمان‌های تصاویر، ویدیوها، و وب‌سایت‌ها فیلتر شود.
  • وقتی «جستجوی ایمن» خاموش است: مرتبط‌ترین نتایج را برای جستجوی شما ارائه می دهد که ممکن است درصورت جستجو شامل نتایج صریح شود.

چه کسی می‌تواند تنظیم جستجوی ایمن شما را مدیریت کند؟

  • اگر خودتان «حساب Google» خود را مدیریت می‌کنید می‌توانید «جستجوی ایمن» را روشن یا خاموش کنید.
  • اگر ولی‌تان در مدیریت حسابتان در برنامه Family Link به شما کمک می‌کند، ولی شما می‌تواند تنظیم «جستجوی ایمن» را مدیریت کند.
  • اگر به سیستم حساب Google Workspace for Education وارد شده باشید و زیر 18 سال سن داشته باشید یا با یکی از موسسه‌های کودکستان تا پایان دوره متوسطه دوم در ارتباط باشید، سرپرست شما می‌تواند تنظیم «جستجوی ایمن» شما را مدیریت کند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آموزش تصویری فعالسازی جستجوی ایمن گوگل فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «آموزش تصویری فعالسازی جستجوی ایمن گوگل»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?