کد مطلب:  62780 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات و شرایط سفر های دریایی نوروز 1401

جزئیات و شرایط سفر های دریایی نوروز 1401

سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از شرایط و جزئیات سفر های دریایی در نوروز 1401 خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، حسین عباس نژاد، سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از شرایط جدید برای سفر های دریایی ایرانیان در نوروز 1401 خبر داد.

عباس نژاد در همین خصوص گفت:  در این زمینه کاملا تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و همه پروتکل ها را به دقت رعایت خواهیم کرد. درباره شرایط و پروتکل‌های سفرهای دریایی در ایام نوروز کاملا تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و با توجه به کاهش وضعیت ویروس کرونا در کشور این احتمال وجود دارد که امسال با افزایش حجم سفرهای نوروزی مواجه باشیم.

وی در ادامه گفت: مانند هر سال برنامه‌ریزی برای سفرهای نوروزی را از مهرماه آغاز کردیم و در کنار بسیج امکانات همه شناورها را بازرسی کردیم چرا که در ایام شروع ویروس کرونا به دلیل اینکه بسیاری از شناورها از چرخه سفر خارج شده بودند آنها را از نظر فنی ایمنی بازرسی کردیم تا مشکلی برای سفرهای نوروزی به وجود نیاید.

عباس نژاد با تاکید بر آماده باش تمامی نیروهای این بخش دولتی تاکید کرد: برای سفرهای نوروزی به طرح های خاص این ایام بودجه جداگانه اختصاص داده ایم و وضعیت کشیک‌ها، نیروی انسانی، آموزش عمومی برای استفاده از شناور و حفاظت محیط زیست دریایی را مدنظر قرار دادیم.

سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص پروتکل های بهداشتی که در ایام نوروز 1401 در تمامی سفر ها باید رعایت شود گفت: هر پروتکلی که ستاد ملی مقابله با کرونا تا امروز و از این به بعد اعلام کند آن را اجرا خواهیم کرد. 

در پایان عباس نژاد با اشاره به شرایط فروش بلیت های نوروزی خاطر نشان کرد: بلیت فروشی ها در سفرهای دریایی مانند سفرهای هوایی، ریلی و زمینی نیست عمدتاً به صورت ناگهانی و حضوری اتفاق می‌افتد تا اینترنتی. اما در حال حاضر با هماهنگی‌هایی که با همه دستگاه‌های متولی سفرهای نوروزی داشتیم به دنبال ایجاد سفر خوب، مطمئن و امن برای همه مردم هستیم تا بتوانند از مواهب تعطیلات و دریا استفاده کنند و طرح سفرهای نوروزی معمولاً از 25 اسفند ماه آغاز می‌شود و تا هجدهم فروردین‌ ماه نیز ادامه دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات و شرایط سفر های دریایی نوروز 1401 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جزئیات و شرایط سفر های دریایی نوروز 1401» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید