کد مطلب:  59492 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شروع فرآیند واکسیناسیون فرهنگیان تهران از فردا

شروع فرآیند واکسیناسیون فرهنگیان تهران از فردا

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران به تشریح جزئیات واکسیناسیون فرهنگیان تهرانی پرداخت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

به گزارش آسمونی، مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در شبکه آموزشی شاد، اظهار کرد: 96 هزار و 727 نفر در آموزش و پرورش شهر تهران در لیست واکسیناسیون قرار دارند که شامل نیروهای رسمی، بازنشسته حق‌التدریس، نیروهای قراردادی مدارس غیردولتی و کادر اداری آموزش و پرورش تهران هستند. 

وی ادامه داد: 21 پایگاه برای امر واکسیناسیون اختصاص یافته است و فرآیند واکسیناسیون از روز شنبه هفته جاری شروع شده است و محدودیت زمانی ندارد.

او همچنین خاطر نشان کرد:  با توجه به ظرفیت پیش بینی شده در هر کدام از پایگاه ها بین 200 تا هزار نفر در روز می‌توانند واکسیناسیون را انجام دهند. به عنوان مثال روز گذشته 6500 نفر واکسن دریافت کردند. 

وی با بیان اینکه واکسن نوع خاصی برای فرهنگیان در نظر گرفته  نشده است و به صورت متنوع شامل انواع واکسن‌هاست، گفت: از فرهنگیان عزیز دعوت می‌کنم که خیلی سریع به این مراکز مراجعه کرده و برای تزریق واکسن اقدام کنند. 

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران درباره نحوه اطلاع‌رسانی به فرهنگیان، بیان کرد: برای تمام کسانی که مشمول دریافت واکسن می‌شوند، پیامک ارسال شده است و اگر کسی به هر دلیلی پیامک به دستش نرسیده بود، مطلع باشد و به صورت حضوری مراجعه کرده و برای تزریق واکسن اقدام کند.

وی در خصوص واکسیناسیون رانندگان سرویس مدارس، گفت: این موضوع با حوزه تاکسیرانی است و ما ورود به آن نداریم. اما انتظار داریم که واکسیناسیون این افراد انجام شود.

: برای دریافت مشاوره درباره شروع فرآیند واکسیناسیون فرهنگیان تهران از فردا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شروع فرآیند واکسیناسیون فرهنگیان تهران از فردا» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید