کد مطلب:  63601 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات توافق لواندوفسکی و بارسلونا

جزئیات توافق لواندوفسکی و بارسلونا

یکی از شبکه های ورزشی آلمانی جزئیاتی از قرارداد احتمالی میان روبرت لواندوفسکی و باشگاه بارسلونا را منتشر کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، در چند وقت اخیر حواشی زیادی در خصوص احتمال انتقال روبرت لواندوفسکی به باشگاه بارسلونا در حال دست به دست شدن است و در این میان شبکه اسکای اسپورت آلمان از جزئیات توافق مهاجم لهستانی بایرن مونیخ با بارسلونا خبر داده است.

بر اساس این گزارش به نظر می رسد که انتقال رابرت لواندوفسکی به بارسلونا  بسیار جدی شده است و این مهاجم لهستانی پس از 7 فصل حضور در باشگاه بایرن مونیخ و فتح جام های مختلف قصد دارد در تابستان پیش رو و پس از پایان قراردادش از این تیم جدا شود.

بر اساس اخبار منتشر شده در خبرگزاری های اسپانیایی، باشگاه بارسلونا یکی از مشتریان جدی این مهاجم گلزن تیم بایرن مونیخ می باشد و حتی برخی از روزنامه های چاپ کاتالونیا اعلام کرده اند که این بازیکن با بارسلونا به توافق رسیده است و حتی بایرن مونیخ نیز از خواسته اواندوفسکی برای جدایی باخبر است.

در این میان اما شبکه اسکای اسپورت آلمان هم توافق لواندوفسکی با بارسلونا را تایید و اعلام کرد که لواندوفسکی با قرارداد 2 یا 3 ساله راهی بارسلونا خواهد شد و حقوق سالیانه او 35 تا 40میلیون یورو خواهد بود این درحالی است که او در بایرن 25 میلیون یورو حقوق سالیانه دارد.

در پایان لازم به ذکر است که روبرت لواندوفسکی در سال 2022 و در فصل جاری بوتدسلیگا نمایش فوق العاده ای از خود نشان داده است و در صدر جدول گلزنان لیگ آلمان قرار دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات توافق لواندوفسکی و بارسلونا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جزئیات توافق لواندوفسکی و بارسلونا» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید