جزئیات و نحوه بازگشایی مدارس در آبان ماه اعلام شد | آسمونی
کد مطلب: 60384 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جزئیات و نحوه بازگشایی مدارس در آبان ماه اعلام شد

جزئیات و نحوه بازگشایی مدارس در آبان ماه اعلام شد

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش جزئیات و نحوه بازگشایی مدارس در آبان ماه را اعلام کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، علیرضا کمرئی در مورد بازگشایی مدارس گفت: در مهرماه شاهد بازگشایی تدریجی مدارس روستایی و عشایری بودیم. همچنین مجوز فعالیت مدیریت شده و گروه بندی شده دانش آموزان اول ابتدایی به منظور آشنایی با معلم و محیط مدرسه صادر شد. مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش نیز برای دروس مهارتی و کارگاهی مجاز به فعالیت و بازگشایی حضوری بودند.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: برای آبان ماه برنامه بر این است که با توجه به گسترش شرایط بهداشتی و توسعه واکسیناسیون در کشور و حتی واکسیناسیون دانش آموزان، بازگشایی مدارس شهری نیز آغاز شود.

وی افزود: به این ترتیب در نیمه اول آبان ماه مدارس کم جمعیت شهری که شرایطشان ارزیابی شده، بخشی از فعالیت های خود را به صورت حضوری آغاز خواهند کرد.

کمرئی در پایان اظهار کرد: امید داریم بر اساس الگو و هماهنگی که با وزارت بهداشت داریم در دهه سوم آبان شاهد باشیم مدارس بزرگ ما بخشی از فعالیت هایشان را به صورت حضوری و مدارس کوچک همه فعالیت شان را به صورت حضوری ارائه می دهند و دانش آموزان از آموزش باکیفیت تری برخوردار هستند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره جزئیات و نحوه بازگشایی مدارس در آبان ماه اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «جزئیات و نحوه بازگشایی مدارس در آبان ماه اعلام شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 9 = ?