مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  61712 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدیدترین شگرد کلاهبرداران مجازی؛ سامانه املاک و اسکان

جدیدترین شگرد کلاهبرداران مجازی؛ سامانه املاک و اسکان

در یکی دو روز اخیر پیامکی با عنوان شناسایی خانه خالی شما توسط سامانه املاک و اسکان برای تعداد زیادی از مشترکین اپراتور ها مختلف ارسال شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در چند روز اخیر موارد زیادی از گزارش ارسال پیامک هایی مبنی بر شناسایی ملک های خالی افراد مختلف توسط سامانه ای تحت عنوان سامانه املاک و اسکان به عموم مردم منتشر شده است.

در داخل متن این پیام لینگی تعبیه شده است و در متن پیام از شما درخواست می شود که هر چه سریع تر وارد این لینک شوید و فرم های مربوطه را پر نمایید . اما به محض کلیک بر روی این لینک در صورت اتصال تلفن همراه شما به شبکه اینترنت و باز شدن لینک تمامی حساب های متصل به موبایل بانک خود بر روی گوشی تلفن همراهتان هک خواهد شد.

بر همین اساس پیامی با عنوان هشدار در برابر کلاهبرداران در حال حاضر در شبکه های مجازی مختلف در حال دست به دست شدن است و. به سایر مردم آگاهی رسانی می شود تا در دام این شیادان قرار نگیرند.

متن این پیام به شرح زیر است:

(ملک شما به عنوان خانه خالی شناسایی شده است. لطفا تا تاریخ 1400/10/20 وضعیت املاک خود را در سامانه املاک و اسکان amlak.mrud.ir تعیین نمایید. در غیر این صورت مطابق قانون مالیاتهای مستقیم اقدام خواهد شد.)

سلام دوستان
این پیام جعلی هست و خواهشا وارد نشوید یا لااقل با گوشی همراه که همراه بانک دارید وارد نشوید.
جعلی و کلاهبرادریه و حساب ها را خالی میکنن.
اگر هم شک دارید با کامپیوتر وارد شوید

دوستان عزیز، این پیامک هکرها و کلاهبرداری اینترنتی است اخبار هم اعلام کرد مواظب باشید وارد این سایت نشید. به همه اطلاع دهید.

همراهان عزیز آسمونی؛

این متن هم اکنون در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن می باشد، لذا درستی آن نیز  توسط پورتال جامع آسمونی تایید یا تکذیب نمی‌شود و صرفا جهت در دسترس بودن حواشی شبکه های اجتماعی و بازخورد مخاطبین گرامی درج شده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره جدیدترین شگرد کلاهبرداران مجازی؛ سامانه املاک و اسکان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جدیدترین شگرد کلاهبرداران مجازی؛ سامانه املاک و اسکان» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید