کد مطلب:  61748 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدیدترین شگرد زورگیران از راه آیفون تصویری

جدیدترین شگرد زورگیران از راه آیفون تصویری

در روز های اخیر پیام هشدار آمیزی در خصوص شگرد جدید سارقان و زورگیران در فضای مجازی در حال انتشار است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در چند وقت اخیر پیام های هشدار آمیز متعددی در گروه ها و کانال های مختلف در فضای مجازی در حال منتشر شدن است که از روش های جدید سارقان منازل برای ورود به منازل و ساختمان های مختلف پرده بر می دارد.

این روش جدید بیشتر بر پایه اطلاعاتی است که سارقان از قبل می دانند و به گفته این پیام از پیک های مختلف غذا و پست و ... به دست آورده اند.

پیام زیر داستان و خاطره یکی از مال باختگان در همین مورد را روایت می کند:

 

 

سلام...
دوستی میگفت چند شب پیش ساعت 12 شب یکی زنگ خونشون رو زده. اینا دیر جواب دادن که بعدش طرف دیده اینا دیر جواب دادن زنگ طبقه پایینشون رو هم زده. بعد که اینا جواب دادن گفته منزل آقای فاضلی؟ (فامیلیشون رو میدونسته) اینا گفتن بله بفرمایید. گفته آقا مدارکتون توی خیابون ریخته من جمع کردم بیائید پایین بگیرید، اینا مشکوک شدن، رفتن دوربین مداربستشونو چک کردن دیدن 4 نفرن که فقط یکیشون جلو آیفون وایساده، اینام مشکوک شدن در رو باز نکردن.
طبقه پایینیشون هم آیفون رو برداشته بوده داشته گوش میداده
بعد دوباره زنگ طبقه پایین رو زدن، فامیلی اونا رو هم میدونسته، عین اون حرفا رو به پایینیه گفته،
اونم گفته آقا همینارو الان به طبقه بالاییمون گفتی!
اونام فرار کردن رفتن.
چند روز قبلش هم با شیوه مشابه، همون سمت ها دزدی کردن، گفتن بسته دارید بیاید تحویل بگیرید. بعد که طرف در رو باز کرده با قمه ریختن تو و تهدید کردن و هرچی طلا، سکه، وجه نقد و اموال با ارزش داشتن بردن.
بعد که زنگ زدن کلانتری، بهشون گفتن این پیک های غذا و اسنپ باکس و ... اینا آمار خونه و اسامی صاحبخونه ها رو به دزدا میفروشن.

از امروز به بعد هر فقیری درب خانه را زد فوری درب را به رویش باز نکنید، چون به علت گرانی و اوضاع کشور، همه خود را به شکل گدا در آورده اند، اسپری فلفل و بیهوشی هم دارن، و به چشم و صورت شما می پاشن و وارد منزل می شوند دزدی میکنند. این اتفاق در چند شهر رخ داده وارد چندتا منزل شدن همه چیزشان را بردن (دوستان تا میتوانید این پیام را در هر گروهی که هستین پخش کنید تا مردم مطلع شوند....
لطفا به خانواده های خود اطلاع دهید ،پیشگری بهترازدرمان است .

 

 

همراهان عزیز آسمونی؛

این متن هم اکنون در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن می باشد، لذا درستی آن نیز  توسط پورتال جامع آسمونی تایید یا تکذیب نمی‌شود و صرفا جهت در دسترس بودن حواشی شبکه های اجتماعی و بازخورد مخاطبین گرامی درج شده است.

 

 

نظر خود را درباره «جدیدترین شگرد زورگیران از راه آیفون تصویری» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید