کد مطلب:  65697  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدایی نسرین جوادزاده و گوکان آلکان

جدایی نسرین جوادزاده و گوکان آلکان

نسرین جوادزاده و گوکان آلکان دو بازیگر سریال سیب ممنوعه هستند که سال 2020 نامزد کرده و ژوئن 2022 از هم جدا شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آنفالو شدن نسرین جوادزاده توسط نامزدش گوکان آلکان در اواخر ماه ژوئن 2022 باعث شد که زمزمه های جدایی این زوج عاشق به گوش برسد. پس از چند روز نسرین جوادزاده هم نامزد بازیگرش را آنفالو کرد و رسانه های سینمای ترکیه خبر از جدایی آنها پس از دو سال دادند. در ادامه ی این پست آسمونی به جزئیات خبر می پردازیم.

نسرین جوادزاده و گوکان آلکان در اینستاگرام

نسرین جوادزاده بازیگر اهل آذربایجان است که در ابتدا وی را اهل ایران می دانستند و به احتمال زیاد به این علت بوده که آذربایجان زمانی جزئی از ایران بوده است. اما وی از کودکی با مادرش به استانبول ترکیه رفت و شروع بازیگری اش در این کشور شکل گرفت و در سریال سیب ممنوعه در نقش شاهیکا به شهرت رسید.

نسرین جوادزاده نوامبر 2020 با گوکان آلکان بازیگر سریال هایی چون حریم سلطان، ضربان قلب و سیب ممنوعه نامزد کرد و این نامزدی بازتاب زیادی در رسانه های ترکیه داشت. اما در ماه ژوئن 2022 زمزمه هایی از جدایی از اطرافیان آنها به گوشی می رسید تا اینکه هر دوی آنها عکس های منتشر شده در پیجشان را حذف و همدیگر را هم آنفالو کردند.

بارها رسانه های ترکیه عنوان کرده بودند که بزودی شاهد ازدواج این دو بازیگر خواهیم بود اما باز هم بدون اینکه علت اصلی مشخص شود دو زوج بازیگر از هم جدا شدند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره جدایی نسرین جوادزاده و گوکان آلکان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «جدایی نسرین جوادزاده و گوکان آلکان» در کادر زیر بنویسید :

4 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید