کد مطلب:  66818 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدایی موسس Deviation Games از این استودیو

جدایی موسس Deviation Games از این استودیو

موسس استودیو Deviation Games از این استودیو جدا شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، جیسون بلاندل، یکی از موسسان استودیو Deviation Games از این استودیو جدا شده است.

استودیو Deviation Games، یک استودیو تازه تاسیس است که زیرمجموعه استودیو‌های پلی استیشن به حساب می‌آید. این استودیو توسط چند تن از افراد سرشناس استودیو تری‌آرک که متعلق به اکتیویژن بلیزارد است ساخته شده است. حال به نظر می‌رسد، یکی از موسسین این استودیو با نام جیسون بلاندل، از این استودیو جدا شده است.

بر اساس اطلاعیه‌ای که در روی پنج شنبه منتشر شد، این کمپانی مستقر در ایالت کالیفرنیا اعلام کرده است که جیسون بلاندل دیگر در این استودیو فعالیتی نخواهد داشت و از این استودیو جدا شده است. بلاندل، یکی از سرپرستان استودیو تری‌آرک بوده است که در ساخت مود زامبی بازی Call of Duty نقش طراح ارشد را ایفا کرده است. او در سال 2020، بعد از 13 سال فعالیت از اکتیویژن بلیزارد جدا شد.

حال با جدا شدن بلاندل از استودیو Deviation Games، این استودیو توسط دیگر موسس آن، یعنی دیو آنتونی، به کار خود ادامه خواهد داد. این در حالی است که استودیو Deviation Games اعلام کرده است که یکی از موسسان استودیو WestWood که مسئول ساخت سری بازی‌های بلید رانر و Command and Conquer بوده است، به این استودیو پیوسته است.

علارغم جدایی بلاندل از این استودیو، به نظر می‌رسد که استودیو Deviation Games در حال رشد روز افزون است. آنتونی سال گذشته در خلال صحبت‌های خود با پلی استیشن گفت:

ما از مواردی استفاده می‌کنیم که در طول چندین دهه فعالیت روی ساخت بازی‌های ویدیویی جمع آوری کرده‌ایم. اما همچنان می‌خواهیم چیزی تازه و سرشار از نوآوری بسازیم که تاکنون شبیه آن تجربه نشده باشد.

بعد از تاسیس استودیو Deviation Games، این استودیو اعلام کرد که در حال تولید یک بازی جدید است و قرار است به صورت یک آی‌پی جدید، برای کنسول‌های پلی استیشن عرضه شود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره جدایی موسس Deviation Games از این استودیو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «جدایی موسس Deviation Games از این استودیو» در کادر زیر بنویسید :

5 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید