کد مطلب:  63473  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدایی لی از گروه اکسو

جدایی لی از گروه اکسو

لی خواننده معروف گروه اکسو از کمپانی این گروه جدا شد و این خبر در رسانه های موسیقی کره بازتاب زیادی داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

لی خواننده چینی-کره ای گروه اکسو از هواداران گروه اکسو تشکر کرد و از کمپانی اس ام اینترتینمنت جدا شد. به گزارش آسمونی بسیاری از رسانه های موسیقی کره جنوبی و چین این خبر را روز جمعه 8 آوریل 2022 پوشش داده اند و با تیتر از دست دادن خواننده و رقصنده اکسو عنوان کرده اند.

نامه خداحافظی لی

لی خواننده، ترانه‌ سرا، تهیه‌ کننده، رقصنده و بازیگر اهل چین است که سال 2012 با کمپانی اس ام قرارداد بست و به اکسو پیوست. وی در دهمین سالگرد exo، با درج نامه ای دست نویس به زبان انگلیسی و کره ای در اینستاگرامش، خروجش از کمپانی را اعلام کرد. وی در این نامه از طرفدارانش هم تشکر کرد و نوشت که هر زمان اعضا اکسو به وی نیاز داشته باشند من در کنارشان خواهم بود. او از کمپانی اس ام و از حمایت شان هم تشکر کرد. 

لی در ادامه نوشت: من همیشه سال 2012 را به یاد دارم روزی را که به طور رسمی عضوی از اکسو شدم. برای همیشه آن اتاق تمرین کوچک اس ام را به خاطر میسپارم که سال های زیادی از جوانی من و برادرانم (دیگر اعضا اکسو) را پر کرده بود.

بسیاری منتظر هستند تا کمپانی معروف کره ای یعنی اس ام با قرارداد جدید و بهتری باز هم او را جذب کند و او را از خود نراند. لی هواداران زیادی در کره جنوبی، چین و بسیاری از کشورهای آسیایی همچون ایران دارد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره جدایی لی از گروه اکسو فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «جدایی لی از گروه اکسو» در کادر زیر بنویسید :

2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید