جداشدن لیونل مسی از بارسا | آسمونی
کد مطلب: 59522 درج نظر
شوک به هوادران بارسلونا لیونل مسی از بارسا جدا شد

شوک به هوادران بارسلونا لیونل مسی از بارسا جدا شد

در این بخش از آسمونی با خبر جدایی لیونل مسی از بارسلونا در خدمت شما هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

جدایی مسی از بارسا

به گزارش آسمونی،بارسلونا در روز گذشته با بیانیه ای رسمی جدایی لیونل مسی کاپیتان محبوب و باتجربه ، را اعلام کرد. که باعث شوک به هواداران بارسلونا و همچنین فوتبال جهان شد.کاتالان ها شب گذشته با انتشار این بیانیه اعلام کردند به دلیل موانع مالی و ساختاری که جز قوانین لالیگا می باشد و باشگاه با آن روبروست، قرارداد این بازیکن را تمدید نخواهد کرد.

خوان لاپورتا مالک تیم بارسلونا درباره جدایی فوق ستاره این تیم می گوید:

شوک به هوادران بارسلونا لیونل مسی از بارسا جدا شد
شوک به هوادران بارسلونا لیونل مسی از بارسا جدا شد

لحظه ای فرا رسیده است که شما باید احساسات را کنار بگذارید، اعداد را با خونسردی و دقت تجزیه و تحلیل کنید و در قوانین لالیگا جا بیفتید.این باشگاه هم قبل و هم بعد از مسی تاریخی دارد، ما تا ابد در این باشگاه از لئو مسی سپاسگزار خواهیم بود.
مالک بارسا همچنین اعلام کرد که توافق با مسی به این شکل بود که مسی دو سال بازی می کرد، اما پنج سال دستمزد می گرفت. لالیگا اما این روش دور زدن FFP را برای فصل 22-2021 نپذیرفت.او همچنین خطاب به هواداران بارسا اعلام کرد نمی توان امید کاذب ایجاد کنم. مذاکره با مسی به پایان رسیده است. لالیگا درباره محدودیت دستمزد خود انعطاف پذیر نیست، تنها در صورتی این کار را می کند که حقوق پخش این باشگاه را به مدت نیم قرن در رهن قرار دهیم.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره شوک به هوادران بارسلونا لیونل مسی از بارسا جدا شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «شوک به هوادران بارسلونا لیونل مسی از بارسا جدا شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 6 = ?