مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  66503 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدایی سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین

جدایی سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین

سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین بر سر مسائل مالی به اختلاف برخورده‌اند و به همین خاطر فلاوین درخواست طلاق داده. این زوج سه دختر دارند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین قصد جدایی دارند. به گزارش آسمونی سیلوستر استالونه بازیگر مجموعه فیلم‌های اکشن مانند راکی و رمبو بزودی از همسرش جنیفر فلاوین پس از 25 سال زندگی مشترک جدا خواهد شد.

سیلوستر استالونه در کنار جنیفر فلاوین

سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین سال 1997 ازدواج کردند که حاصل این ازدواج، سه دختر به نام‌های سوفیا، سیستن و اسکارلت است. استالونه قبل از فلاوین دو ازدواج ناموفق داشته. جنیفر فلاوین متولد سال 1968 و 54 ساله است.

مدتی قبل تتوی سیلوستر استالونه سوژه رسانه‌ها شده بود وی تتویی از صورت همسرش بر بازوی راستش نقش زده بود اما پس از اختلاف عکس تتو را به چهره سگش تغییر داد.

اختلاف جنیفر و سیلوستر 76 ساله از جایی شروع شد که جنیفر ادعا کرده همسرش برخی از دارایی‌هایش را از وی مخفی کرده است و اختلاف آنها به جایی رسید که جنیفر درخواست طلاق داد.

پست اینستاگرام جنیفر فلاوین

فلاوین 10 آگوست 2022 در پستی اینستاگرامی با درج عکسی از خود و سه دخترش اشاره کرد که دخترهایم اولویت من هستند و چیز دیگری مهم نیست. ما چهار نفر تا ابد.

 

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره جدایی سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جدایی سیلوستر استالونه و جنیفر فلاوین» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید