مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  71090 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جدایی سام اصغری و بریتنی اسپیرز

جدایی سام اصغری و بریتنی اسپیرز

جدایی سام اصغری و بریتنی اسپیرز در آگوست 2023 سوژه رسانه‌های جهان شد و این دو پس از کمتر از دو سال زندگی مشترک‌شان طلاق را انتخاب کردند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سام اصغری (Sam Asghari) و بریتنی اسپیرز (Britney Spears) از یکدیگر جدا شده‌اند. به گزارش آسمونی به نقل از رسانه‌های آمریکایی، سام اصغری و همسر خواننده‌اش پس از 14 ماه زندگی مشترک از یکدیگر جدا شده‌اند و مراحل قانونی طلاق آنها شروع شده است.

سام اصغری و بریتنی اسپیرز

بعضی از رسانه‌ها گفته‌اند که علت جدایی سام اصغری، خیانت بریتنی اسپیرز بوده است. این دو پس از دعوای شدید در خانه‌ای جدا زندگی می‌کنند و مراحل طلاق از سوی سام اصغری شروع شده است.

سام اصغری در 18 آگوست 2023 با انتشار یک استوری در پیج اینستاگرام خود نوشت:

پس از 6 سال عشق و تعهد به همدیگر من و همسرم تصمیم گرفتیم به سفر خود (زندگی مشترک) پایان دهیم. اتفاقات بد رخ می‌دهد ما به عشق و احترامی که برای یکدیگر داریم پایبند خواهیم بود و من برای او همیشه بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. درخواست برای حفظ حریم خصوصی مضحک به نظر می‌رسد، بنابراین من فقط از همه از جمله رسانه‌ها می‌خواهم که مهربان و باملاحظه باشند.

سام اصغری مدل، ورزشکار و بازیگر متولد 3 مارس 1994 و بریتنی اسپیرز ملقب به پرنسس پاپ هم متولد 2 دسامبر 1981 می‌باشد. ازدواج این دو در 9 ژوئن 2022 با مهمانان خاص برگزار شد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره جدایی سام اصغری و بریتنی اسپیرز فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جدایی سام اصغری و بریتنی اسپیرز» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید