کد مطلب:  65125 
5 نظر
5 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای جدایی بی تی اس

ماجرای جدایی بی تی اس

جدایی بی تی اس شوک به دنیای موسیقی جهان و هواداران آنها بود و همینطور به کره جنوبی که تاثیر مهمی بر اقتصاد و فرهنگ این کشور داشته اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

گروه بی تی اس قصد جدایی دارند و این خبر به سرعت منتشر شد و این موضوع را جدای خبرگزاری های کره ای، بسیاری از خبرگزاری های جهان از جمله ایران به آن پرداخته اند. اما موضوع اصلی چیست؟ در ادامه آسمونی به موضوع جدایی بی تی اس پرداخته که می بینید.

شام سالانه فستا (FESTA) بی تی اس

ماجرای جدایی بی تی اس

گروه کی پاپ بی‌ تی‌ اس پس از اجرای لایو آهنگ جدید خود از آلبوم جدیدشان، اجرای شام سالانه فستا (FESTA) داشتند و 9 سال فعالیت خود را هم جشن گرفتند. اما آنها مابین گفتگوهای خود در مورد کارهای انفرادی خود صحبت کردند.

جی هوپ گفته بود من فکر می‌ کنم باید مدتی را جدا از هم بگذرانیم تا یاد بگیریم چگونه دوباره یکی شویم. شوگا هم گفت البته اینطور نیست که ما از هم جدا شویم و نمی خواهیم هواداران را ناامید کنیم فقط روی آلبوم های انفرادی خود تمرکز می کنیم. 

ولی همین صحبت ها کافی بود تا ظرف یکساعت، جدایی بند بی تی اس منتشر شود و بسیاری گفتند که بی تی اس در جشن 9 سالگی تاسیس خود قصد جدایی دارند.

اشک اعضا بی تی اس در  شام سالانه فستا

ماجرای اشتباه ترجمه چیست؟

اما بعضی خبرگزاری ها این اتفاق را ترجمه اشتباهی و زیرنویس نادرست را که به زبان انگلیسی بوده عنوان کرده اند. گفته شده آنها از وقفه گروه صحبت کرده اند اما منظور آنها از وقفه، تمرکز روی کارهای خودشان هم در کنار گروه بوده نه اینکه گروه از هم جدا شوند. البته گریه های آنها مابین حرف ها هم تاثیرگذار بوده.

جونگ‌ کوک چه گفت؟

جونگ کوک پس از انتشار خبر جدایی گروه در یک ویدئو گفت که ما دیسبند نشدیم و ما کلی فعالیت گروهی داریم که باید انجام داده و بیرون دهیم و بی تی اس برای همیشه است.

آلبوم سولو اعضا بی تی اس

در حقیقت اعضا بی تی اس قصد دارند همانند دیگر گروه های کی پاپ، روی آلبوم های سولو یا انفرادی خود تمرکز کنند و در کنار گروه، به ضبط موزیک های انفرادی هم بپردازند.

بی تی اس قصد دارد فصل جدیدی را شروع کند که شامل فعالیت های گروهی و فعالیت های شخصی می باشد و کمپانی از فعالیت های اعضا کاملا حمایت خواهد کرد.

سربازی گروه بی تی اس

بعضی از خبرگزاری ها هم این وقفه را بخاطر سربازی اعضا عنوان کرده اند و اینکه برخی از اعضا باید تا پایان سال به سربازی معرفی شوند. اما باید گفت سربازی هم نمی تواند اعضای یک گروه را از هم جدا کند. حال باید دید در آینده چه چیزی پیش خواهد آمد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای جدایی بی تی اس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ماجرای جدایی بی تی اس» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید