یوفا سرسختانه به دنبال نابودی سوپر لیگ است | آسمونی
کد مطلب: 59465 درج نظر
جنگ یوفا با سوپر لیگ وارد زمین دیگری می شود

جنگ یوفا با سوپر لیگ وارد زمین دیگری می شود

یوفا با وجود شکست در دادگاه مادرید تلاش می کند تا این بار در دیوان عدالت اتحادیه اروپا بتواند باشگاه های سوپرلیگی را نقره داغ کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش "آسمونی"، بعد از کنار کشیدن شش تیم برتر انگلیسی و دو باشگاه ایتالیایی اینتر میلان و آث میلان و باشگاه اسپانیایی اتلتیکو مادرید از پروژه سوپرلیگ بود که یوفا تهدید کرد تیم های باقی ماتده در این لیگ که شامل رئال مادرید، بارسلونا از اسپانیا و یوونتوس از ایتالیا  را جریمه خواهد کرد، اما دو روز پیش دادگاه شماره 17 مادرید از یوفا خواست تا اقدامات قانونی علیه باشگاه های موسس سوپرلیگ را متوقف کند. سه باشگاه یوونتوس، بارسلونا و رئال مادرید نیز با صدور بیانیه ای قصد خود را برای ادامه پروژه سوپرلیگ اعلام کرده و از اینکه جریمه نمی شوند نیز ابراز خرسندی کرده اند.

در این بیانیه چنین آمده بود:

 

 ما وظیفه داریم چالش های پیش روی دنیای فوتبال را برطرف کنیم. یوفا به شکل انحصاری مالک و مدیر مسابقات فوتبال در اروپا بوده و همانطور که بارها ثابت شده، این انحصار طلبی  با منافع ورزش فوتبال و حفظ تعادل در آن در تضاد بوده و مخرب است. بخش کنترل مالی به طور دقیق اعمال نشده و باشگاه‌ های اروپایی حق دارند اداره مسابقات را خود در دست بگیرند. 

 

امروز اما نشریه تایمز ادعا کرد که یوفا به این حکم پایبند نخواهد ماند و پرونده را به دیوان عدالت اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ برده و امیدوار است که در نهایت بتواند سوپرلیگی ها را نقره داغ کند. به این ترتیب خوشحالی رئال، بارسا و یوونتوس دوام زیادی نداشت و اکنون باید منتظر حکم دیوان عدالت بمانند.

 

 

 

 

 

 

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره جنگ یوفا با سوپر لیگ وارد زمین دیگری می شود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «جنگ یوفا با سوپر لیگ وارد زمین دیگری می شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?