جواد عزتی و طناز طباطبایی برنده جایزه فستیوال لائدن | آسمونی
کد مطلب: 60311 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جواد عزتی و طناز طباطبایی برنده جایزه فستیوال آمریکایی برای «شنای پروانه»

جواد عزتی و طناز طباطبایی برنده جایزه فستیوال آمریکایی برای «شنای پروانه»

«شنای پروانه» جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد برای جواد عزتی و بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای طناز طباطبایی را از فستیوال لائدن آمریکا دریافت کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی و به نقل از سینما نوین، فیلم سینمایی «شنای پروانه» برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد برای جواد عزتی و بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای طناز طباطبایی از فستیوال لائدن آمریکا شد.
 
جشنواره فیلم هنرهای لائدن از 18 تا 28 شهریور امسال در ایالت ویرجینیا برگزار شد و هم اکنون فهرست برندگان این جشنواره اعلام شده است. «شنای پروانه» نیز از کشور ایران در میان نامزد های بهترین فیلم بلند قرار گرفته بود و موفق شد دو جایزه از این فستیوال برای بهترین بازیگر زن و مرد دریافت کند. پیش از این جایزه ویژه جشنواره فیلم ولز بریتانیا نیز به محمد کارت، کارگردان فیلم شنای پروانه رسیده بود.
 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره جواد عزتی و طناز طباطبایی برنده جایزه فستیوال آمریکایی برای «شنای پروانه» فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «جواد عزتی و طناز طباطبایی برنده جایزه فستیوال آمریکایی برای «شنای پروانه»»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?