راه اندازی سامانه کارت واکسیناسیون دوزبانه | آسمونی
کد مطلب: 60053 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سامانه ثبت نام کارت واکسیناسیون دوزبانه راه اندازی شد

سامانه ثبت نام کارت واکسیناسیون دوزبانه راه اندازی شد

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت گفت: سامانه کارت دیجیتال واکسن کرونا برای افرادی که طی دو هفته آینده قصد سفر خارج از کشور دارند، راه‌اندازی شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرده است: سامانه کارت دیجیتال واکسن کرونا برای افرادی که طی دو هفته آینده قصد سفر خارج از کشور دارند، راه‌اندازی شد.

افرادی که قبلا واکسن دریافت کرده و طی دو هفته آینده قصد سفر خارج از کشور دارند از هم اکنون می‌توانند از طریق vcr.salamat.gov.ir  با مراجعه به سامانه کارت واکسن دیجیتال ثبت‌نام کنند.

مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرد:

 افرادی که قبلا واکسن کرونا تزریق کرده و ظرف دو هفته آینده قصد سفر به خارج از کشور را دارند می‌توانند برای ثبت‌نام کارت دیجیتال واکسن دوزبانه (فارسی و انگلیسی) به سایت vcr.salamat.gov.ir مراجعه کنند.

آدرس اینترنتی کارت دیجیتال واکسن حاوی QR-Code ، حداکثر یک روز پس از ثبت‌نام به افراد پیامک می‌شود.

در هنگام ثبت‌نام، ورود دقیق اطلاعات گذرنامه شامل نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی و شماره گذرنامه ضروری است. در صورتی که نام و نام خانوادگی انگلیسی با گذرنامه دقیقا منطبق نباشد یا شماره گذرنامه نادرست وارد شود ممکن است از ورود افراد به کشور مقصد جلوگیری شود. 

لازم به ذکر است برای افرادی که اطلاعات شخصی خود یعنی نام و نام خانوادگی و شماره گذرنامه خود را به زبان انگلیسی و دقیقاً منطبق با گذرنامه ثبت کرده‌اند، کارت صادر شده است، اما برای افرادی که نام و نام خانوادگی را بر مبنای گذرنامه ثبت نکرده‌اند متأسفانه این کارت صادر نشده است. 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره سامانه ثبت نام کارت واکسیناسیون دوزبانه راه اندازی شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «سامانه ثبت نام کارت واکسیناسیون دوزبانه راه اندازی شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?