کد مطلب:  64540 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ثبت نام سهام عدالت

ثبت نام سهام عدالت

سهام عدالت گونه‌ای یارانه است که بنابر نظر دولت نهم (ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد)، از طریق شرکت‌های تعاونی عدالت استانی به مشمولان آن واگذار شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ثبت نام سهام عدالت به تازگی بحث روز مردم کشور شده است. جاماندگان دریافت سود سهام عدالت، فقط تا پایان جمعه 30 اردیبهشت 1401 وقت داشتند تا اطلاعات خود را در سامانه سجام اصلاح و تکمیل کنند. از روز شنبه (31 اردیبهشت 1401) واریز سود سال 1398 و 1399 برای آن‌ها انجام خواهد شد. البته این واریزی فقط برای افرادیست که قبلاً ثبت نام سهام عدالت را انجام داده بودند اما موفق به دریافت سود سهام عدالت نمی شدند. در ادامه مطلب اسمونی درباره ثبت نام جدید سهام عدالت برای جاماندگان صحبت می کنیم.

تکذیب آغاز ثبت نام مشمولان جدید سهام عدالت!

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی، انتشار برخی اخبار مبنی بر آغاز ثبت نام مشمولان جدید سهام عدالت را تکذیب کرد و اظهار داشت: «هنوز ساز و کار و فرایندهای اجرایی این طرح مشخص نشده است به طوریکه واجدین شرایط باید منتظر اطلاعیه های رسمی مراجع ذیصلاح در این زمینه باشند.»

وی تصریح کرد: «متاسفانه در روزهای اخیر برخی افراد سودجو با اعلام آغاز ثبت نام جاماندگان سهام عدالت، مبالغی را از افراد دریافت کرده اند که آنها نباید در دام این گونه کلاهبرداران گرفتار شوند.»

بنابراین فعلاً هیچ تصمیمی برای ثبت نام سهام عدالت افراد جامانده ای که تابحال ثبت نام نکرده اند اخذ نشده و هیچ وب سایت و بستری برای ثبت نام معرفی نشده است.

در صورت اعلام خبر جدید درباره ثبت نام سهام عدالت در همین بخش اطلاعات جدید درج خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره ثبت نام سهام عدالت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ثبت نام سهام عدالت» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید