ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  69947 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ثبت نام در سامانه گاز مایع سدف

ثبت نام در سامانه گاز مایع سدف

سامانه سدف یکی از سامانه های جدید در حوزه فرآورده های نفتی می باشد که امکان درخواست برای این مواد را آسان نموده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سامانه سدف یکی از سامانه های جدید در حوزه فرآورده های نفتی می باشد که امکان درخواست برای این مواد را آسان نموده است. با توجه به این که بسیاری از مردم کشور به خصوص در بخش های دورافتاده از نظر دریافت سوخت مورد نیاز خود با مشکل مواجه شدند، این سامانه برای رفع مشکل سوخت رسانی به آن ها راه اندازی شده است. با آسمونی همراه باشید.

آدرس سامانه سدف https://www.hamrahmoshaver.com

روش ثبت نام در سامانه سدف

سامانه سدف
سامانه سدف
  1. به نشانی https://www.hamrahmoshaver.com مراجعه نمایید.
  2. طبق نیاز خود گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید. (ثبت نام شخص حقیقی»، «ثبت نام شخص حقوقی یا ثبت نام خانوار)
  3. در صفحه بعد اطلاعاتی از جمله کد ملی، تاریخ تولد، جنسیت، نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، شماره تلفن همراه، شماره تلفن منزل با پیش شماره، پست الکترونیک و ادرس خود را وارد نمایید.
  4. در بخش دوم یک سوال امنیتی را انتخاب و جواب آن را هم در کادر مربوطه قرار دهید. این سوال ها شامل نام بهترین دوست، نام اولین مدرسه، شهر محل تولد، قهرمان کودکی و نام پدر می باشند. باید پاسخ این سوال را در ذهن داشته باشید که در صورت نیاز بتوانید آن را وارد کنید.
  5. در ادامه کد امنیتی موجود را در جایگاه خود قرار داده و تیک مربوط به عبارت « مفاد مطروحه در دستورالعمل ماده 44 آئین نامه اجرایی مواد 5 و 6 قانون مبارزه با قاچاق كالا و ارز را مطالعه و مورد تایید است و مسئولیت صحت اطلاعات فوق را پذیرفته ام» را بزنید.
  6. در آخرین مرحله گزینه «ثبت مشخصات» در قسمت پایین صفحه را بزنید تا ثبت نام شما تکمیل گردیده و نام کاربری و رمز عبورتان را دریافت کنید.

مزایای سمانه سدف

 استفاده از سامانه  سدف مزایای زیادی برای مردم و همچنین برای شرکت های پخش فرآورده های نفتی دارد. زیرا هر فرد حقیقی یا حقوقی به راحتی می تواند به سوخت مورد نیاز خود دسترسی یافته بدون این که نیازی به مراجعه حضوری داشته باشد. از طرف دیگر، شرکت های پخش سوخت هم اطلاعات کاملی در مورد مصرف کنندگان داشته و راحت تر می توانند فرآیندهای توزیع و نظارت بر آن را انجام دهند.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره ثبت نام در سامانه گاز مایع سدف فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ثبت نام در سامانه گاز مایع سدف» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید