مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  65633 
45 نظر
45 نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ثبت نام خودرو مادران دارای 2 فرزند و 3 فرزند

ثبت نام خودرو مادران دارای 2 فرزند و 3 فرزند

مادران مشمول امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات خودروسازان را دارند.
زمان مطالعه: 3 دقیقه

بعد از تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ 1400/08/19 خودروسازان با طرح‌های فروش خود در راستای ابلاغ این طرح‌های حمایتی برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم یا مابعد آن‌ها، باید آن را اجرایی کنند. با آسمونی همراه باشید.

فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند

مرحله ثبت نام خودرو مادران، از روز شنبه 25 تیر 1401 آغاز شده و تا روز سه شنبه 28 تیر ادامه دارد. این ثبت نام مخصوص مادران بالای 2 فرزند است.

  • برای مادرانی كه فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاريخ قانون مذكور متولد شده اند، امكان ثبت نام يك دستگاه از محصولات ايران خودرو را به قيمت مصوب، فراهم شده است.
  • اولويت با مادرانی است كه طی دو سال قبل خودرويی دريافت نكرده باشند.
  • قبل از قرعه كشی، متقاضيان مشمول هيچ گونه وجهی واريز نخواهد نمود.
  • متقاضيان می توانند قبل از انتخاب خودرو و روش فروش نيز نسبت به ايجاد پروفايل در سايت مذكور اقدام نمايند.
  • فرد منتخب و تأييد شده مي بايست ظرف مهلت 3 روز وجه كامل خودرو را از طريق سايت فروش اينترنتی محصولات ايران خودرو واريز نمايد. در صورت عدم واريز وجه، ثبت نام متقاضی كان لم يكن تلقی ميگردد.
ثبت نام ایران خودرو برای مادران بالای دو فرزند- تیر 1401
خودرو کد خودرو رنگ خودرو قیمت فروش (ریال) برنامه فروش موعد تحویل
پژو 206 تیپ 2 26031 آبی کاسپین، خاکستری، سفید، قرمز دوپوششه، گیلاسی، مشکی، نقره ای 1.501.754.000 103256 3 ماهه
پژو پارس سال 35101 سفید، مشکی، خاکستری 1.656.941.000 103257
پژوه 207i اتوماتیک 6سرعته سقف قرمز با موتور TU5P 60602 سفید سقف قرمز، مشکی سقف قرمز 3.186.080.000 103258
تارا اتوماتیک 32301 آبی رویال، آبی کبود، خاکستری، سفید، مشکی آبنوس، نقره ای 4.157.864.000 103259
دناپلاس توربو شارژ اتوماتیک 70702 آبی کبود، خاکستری، سفید، مشکی، نقره ای 3.982.295.000 103260

 

فرم ثبت نام ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند

مادران گرامی با مراجعه به سایت تخصیص خودرو، مانند سایر افراد می توانند فرم ثبت نام خودرو را پر کنند. اگر ظرفیت آنها به اندازه کافی بود بدون قرعه کشی به آنها خودرو تعلق می گیرد اما اگر ظرفیتشان از تعداد مدنظر بیشتر شود باید بین آنها قرعه کشی صورت گیرد.
بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، مادران متقاضی در طرح جوانی جمعیت و خانواده، حداکثر یکبار میتوانند از شرایط ثبت نام خودرو در طرح مذکور استفاده نمایند. بنابراین متقاضیانی که قبلا در طرح های مشابه خودروسازان ثبت نام آنها نهایی نشده و واریز وجه نموده اند مجاز به ثبت نام مجدد نیستند.

شرایط ثبت نام خودرو برای مادران دارای دو فرزند یا بیشتر

مادران مشمول امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات خودروسازان را دارند؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی از طریق قرعه‌کشی مشخص خواهند شد اما در غیر اینصورت تمامی مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذی‌ربط می‌رسد، امکان واریز وجه خودرو انتخابی را خواهند داشت.
علیرغم اینکه موعد تحویل خودروها در طرح‌های فروش فوق‌العاده، حداکثر 90 روزه در نظر گرفته شده است، در طرح‌ حمایتی مذکور برای اختصاص خودرو به مادران، خودرو ظرف مدت یک ماه تحویل شده است. طبق اعلام خوردوسازان با توجه به اینکه سقف ظرفیت پذیرش بیشتر از متولدین تاریخ مذکور به بعد بوده است، خودرو زودتر از موعد تحویل به دست مادران می‌رسد.

سامانه تخصیص خودرو
سامانه تخصیص خودرو

چه میزان خودرو به مادران دو فرزند تعلق می گیرد

در هر دوره از ثبت‌‌‌نامی که کارخانه‌‌‌ های خودروسازی اعم از سایپا و ایران‌خودرو انجام می‌دهند 50‌ درصد به مادران دارای دو فرزند تعلق می‌گیرد، اما چون تعداد مادرانی که برای استفاده از این ظرفیت ثبت‌نام می‌کنند، بسیار زیاد است، بین این مادران قرعه‌‌‌کشی صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است بعد از انجام قرعه‌‌‌کشی اسامی جهت کسب اطلاعات دقیق به سازمان ثبت احوال ارسال می‌شود تا بعد از تایید اینکه فرزند دوم آنها بعد از آبان‌ماه سال 1400 متولد شده، از ظرفیت این بخش بهره‌‌‌مند شوند.

نحوه انجام قرعه کشی خودرو برای مادران دارای دو فرزند

اگر ظرفیت مادران دارای دو فرزند زیاد بود، بین آنها قرعه کشی انجام می شود. چنانچه اسم آنها در قرعه کشی اول و دوم درنیامد، در مرحله بعد، از امتیاز بهره مند خواهند شد. اما چنانچه قرعه کشی طرح مادران در بخش هایی از کشور، برخلاف این قانون انجام شود به وزارت سنعت، معدن و تجارت اطلاع دهید تا موضوع پیگیری شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ثبت نام خودرو مادران دارای 2 فرزند و 3 فرزند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ثبت نام خودرو مادران دارای 2 فرزند و 3 فرزند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
  • مینا
نمایش نظرات بیشتر