کد مطلب:  61877  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

امروز آخرین مهلت ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 1400 دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی آن دسته از داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند و علاقه‌مند به انتخاب رشته ویا محل‌های دایر در این دانشگاه هستند، می‌توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته تا پایان وقت امروز پنج شنبه 30 دی 1400 فرصت دارند نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

همچنین مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبان توصیه کرده که ابتدا با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org و با دریافت و مطالعه دفترچه انتخاب رشته منتشر شده در این سامانه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

در ضمن داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته و یا کد رشته محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه کرده و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

در پایان لازم به ذکر است که پیش ازاین، آخرین مهلت برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی روز 27 دی 1400اعلام شده که این مهلت تا امروز پنجشنبه 30 دی 1400 تمدید شده است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد» در کادر زیر بنویسید :

6 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید