کد مطلب:  68111 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ثبت نام بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری

ثبت نام بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب برای شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب برای شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ خبر داد. علیرضا کریمیان با اشاره به اینکه ثبت‌نام از ۱۵ فروردین ماه آغاز شده و تا ۲۱ فروردین ماه سال جاری ادامه دارد، گفت: بهتر است داوطلبان شرکت در این آزمونم هر چه زودتر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و ثبت‌نام را به روز پایانی موکول نکنند.

به گزارش آسمونی، وی یادآور شد: آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دو نوبت برگزار می‌شود که آزمون نوبت اول ۲۹ و ۳۰ دی ماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد و آزمون نوبت دوم صبح و بعدازظهر ۱۴ و ۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۲ برگزار می شود و داوطلبانی که در نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۲ شرکت کرده اند در صورت تمایل می توانند در نوبت دوم آزمون سراسری نیز شرکت کنند.
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: داوطلبان لازم است قبل از اقدام به ثبت‌نام ضمن دریافت کد ۱۹ رقمی سوابق تحصیلی از سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir، دفترچه راهنمای ثبت‌نام و همچنین اطلاعیه‌ ثبت‌نام‌ و شرایط و ضوابط شرکت در آزمون‌ سراسری‌ ‌ سال‌ ۱۴۰۲ (نوبت دوم) که در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر شده است را به دقت مطالعه کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره ثبت نام بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ثبت نام بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید