درج تاریخ تولد اجباری در اینستاگرام | آسمونی
کد مطلب: 59798 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ثبت تاریخ تولد اجباری در ثبت نام اینستاگرام

ثبت تاریخ تولد اجباری در ثبت نام اینستاگرام

در این بخش از آسمونی با قانون جدید اینستاگرام برای محدود کردن کودکان جهت ثبت تاریخ تولد هنگام ثبت نام در این برنامه در خدمت شما هستیم
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شبکه اجتماعی اینستاگرام به دنبال تولید و ساخت نسخه ویژه کودکان پایین 13 سال بوده که باعث شده قانونگذاران آمریکایی از فیسبوک - شرکت مادر این شبکه اجتماعی- بخواهند از برنامه مذکور خودداری کند.
اخیرا اینستاگرام در پست وبلاگ اعلام کرد از این اطلاعات برای اطمینان از این که تجربه درست برای گروه سنی درست فراهم می‌شود، استفاده خواهد کرد. این شرکت ماه گذشته اعلام کرده بود به صورت پیش فرض حساب کاربری کاربران پایین 16 سال را در هنگام ایجاد شدن آنها در حالت خصوصی قرار می‌دهد.
از این پس از کاربران زمانی که اینستاگرام را باز می‌کنند  تاریخ تولدشان را باید وارد و تایید کنند و اگر کاربر تاریخ تولدش را وارد نکند، چندین پیام نمایش داده خواهد شد و در نهایت از کاربران خواسته می‌شود برای امکان ادامه استفاده از این اپلیکیشن، تاریخ تولدشان را درج کنند.

اینستاگرام همچنین این را بیان کرد اطلاع دارد بعضی از کاربران ممکن است تاریخ تولد صحیح خود را وارد نکنند که در باره این موضوع در حال طراحی فناوری جدیدی برای رسیدگی به این مسئله می باشد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ثبت تاریخ تولد اجباری در ثبت نام اینستاگرام فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «ثبت تاریخ تولد اجباری در ثبت نام اینستاگرام»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?