کد مطلب:  59974 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز ثبت‌نام واکسیناسیون برای دانشجویان و طلاب

آغاز ثبت‌نام واکسیناسیون برای دانشجویان و طلاب

ثبت نام واکسیناسیون کرونا برای دانشجویان زیر مجموعه وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و طلاب حوزه‌های‌ علمیه سراسر کشور آغاز شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ثبت نام واکسیناسیون کرونا برای دانشجویان و طلاب آغاز شد. سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا برای دانشجویان و طلاب باز شده است و دانشجویان زیر مجموعه وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و طلاب حوزه‌های علمیه سراسر کشور می‌توانند برای رزرو نوبت واکسن به سایت salamat.gov.ir مراجعه کنند.

دانشجویان با وارد کردن اطلاعاتی مانند کد ملی، تاریخ تولد و شماره همراه می توانند در سامانه واکسیناسیون کرونا ثبت نام نمایند. پس از وارد ردن مشخصات فردی مراکز واکسیناسیون کرونا برای دانشجویان نمایش داده می شود که می توانند نزدیک ترین محل را انتخاب کنند.

سامانه ثبت نام واکسن دانشجویان
سامانه ثبت نام واکسن دانشجویان

ممکن است برخی دانشجویان موفق به ثبت نام در سامانه واکسیناسیون کرونا نشوند و کد ملی در سامانه ثبت نشده باشد، در این صورت می بایست این مسئله را از طریق دانشگاه محل تحصیل پیگیری کنند.

سرپرست مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرده است که دانشجویان و طلاب برای واکسیناسیون نیازی نیست به شهر محل تحصیل مراجعه کنند و می توانند به نزدیکترین مرکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز ثبت‌نام واکسیناسیون برای دانشجویان و طلاب فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز ثبت‌نام واکسیناسیون برای دانشجویان و طلاب» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید