کد مطلب:  62097 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حضور تیم ملی ایران با برند لباس ایرانی در جام جهانی قطر

حضور تیم ملی ایران با برند لباس ایرانی در جام جهانی قطر

وب سایت فرانسوی footpack تصاویری از لباس جدید تیم ملی ایران که به احتمال زیاد در جام جهانی استفاده خواهد شد، منتشر کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از سایت footpack فرانسه، کمتر از 10 ماه تا آغاز جام جهانی 2022 قطر باقی مانده است و تیم ملی ایران با شکست عراق در ورزشگاه آزادی رسما به عنوان تیم از آسیا به جام جهانی 2022 قطر راه پیدا کرد.

در خصوص لباس ایران در جام  های جهانی قبلی، از ابتدای دهه 2000، فدراسیون ایران دائماً اسپانسرها و برندهای لباس خود را تغییر داده است و با یک برند خاص فعالیت طولانی مدتی نداشته است و در 20سال گذشته حدود ده تغییر در شرکت های تولید کننده البسه تیم ملی صورت گرفته است.

لازم به ذکر است که ایران در جام جهانی 2018 روسیه پیراهن های از برند آدیداس را بر تن کرده بود و اکنون و بر اساس اطلاعات منتشر شده یک برند ایرانی تامین کننده البسه تیم ملی برای جام جهانی انتخاب شده است. 

بر اساس تصاویر منتشر شده پیراهن اصلی تیم ملی کشورمان که به رنگ سفید است دارای یک نوار سبز افقی بر روی سینه است که نماد فدراسیون را در خود جای داده است.

همچنین نواری که به سمت لوگو می‌رود به مرور به رنگ قرمز در می آید تا رنگ‌های پرچم کشورمان را به یاد بیاورد. رنگ‌هایی که هم در لبه آستین و هم در سطح یقه و جتی روی شانه ها نیز دیده می‌شود.  همچنین در قسمت های پهلوها نیز یک حاشیه سبز رنگ نیز قابل مشاهده است.

در نتیجه ایران اولین تیم ملی است که از پیراهن های خود را برای جام جهانی 2022 رونمایی می‌کند. تیم های دیگری که به ویژه با نایک، آدیداس یا پوما قرارداد دارند، باید چند هفته یا حتی چند ماه دیگر منتظر بمانند تا لباس خود را معرفی کنند. 

 

: برای دریافت مشاوره درباره حضور تیم ملی ایران با برند لباس ایرانی در جام جهانی قطر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حضور تیم ملی ایران با برند لباس ایرانی در جام جهانی قطر» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید