ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  72193 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تیم ملی ایران در انتخابی جام جهانی 2026 و جام ملتهای آسیا 2027

تیم ملی ایران در انتخابی جام جهانی 2026 و جام ملتهای آسیا 2027

تیم ملی فوتبال در دیدارهای انتخابی جام جهانی 2026 و جام ملت های آسیا 2027 کار خود را با تساوی مقابل ازبکستان ادامه داد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ازبکستان 2 ایران 2؛ فاقد خلاقیت!

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در انتخابی جام جهانی و جام ملتهای آسیا در تاشکند به مصاف ازبکستان رفت. علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، رامین رضاییان، حسین کنعانی‌زادگان، میلاد محمدی (4+90- احسان حاج صفی)، مهدی ترابی (4+90- رضا اسدی)، سعید عزت اللهی، محمد محبی (75-مهرداد محمدی)، سامان قدوس (44-علی کریمی)، مهدی طارمی و سردار آزمون (75-روزبه چشمی) بازیکنان منتخب قلعه نویی در این مسابقه بودند.

ایران در نیمه نخست به آسانی و با گلهای رامین رضاییان(14) و مهدی طارمی(38) از میزبان پیش افتاد. اما در نیمه دوم شاگردان کاتانچ به بازی بازگشتند و  قلعه نویی در نیمه مربیان حرفی برای گفتن نداشت تا با گلهای دقایق 52 و 83 دو تیم به تساوی(2-2) قناعت کنند.

آخرین تمرین قبل از بازی با ازبکستان

تیم ملی ایران در آستانه برگزاری مسابقه دوم خود در رقابتهای انتخابی جام جهانی و جام ملتهای آسیا مقابل ازبکستان، آخرین تمرین خود را قبل از این مسابقه انجام داد. ایران سه شنبه ساعت 16:30 در تاشکند به مصاف ازبکستان خواهد رفت. تصاویر تمرین ایران را در زیر مشاهده می کنید:

سفر به تاشکند

تیم ملی ایران که در دومین دیدار خود در انتخابی جام جهانی 2026 و جام ملتهای آسیا 2027 در برابر ازبکستان قرار خواهد گرفت، برای برگزاری این مسابقه راهی تاشکند شد. تصاویر سفر بازیکنان کشورمان به ازبکستان را مشاهده می کنید:

ریکاوری بعد از مسابقه با هنگ کنگ

تیم کشورمان اولین جلسه تمرین خود را پس از برد مقابل هنگ کنگ برگزار کرد. تصاویر تمرین ریکاوری ملی پوشان ایران را مشاهده می کنید:

برتری چهار گله ایران مقابل هنگ کنگ

ایران روز پنجشنبه 25 آبان در رقابت انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ و جام ملت‌های ۲۰۲۷ به مصاف هنگ کنگ رفت و با به ثمر رساندن چهار گل موقعیت خود را در صدر جدول مسابقات تحکیم کرد. برای ایران در این مسابقه سردار آزمون در دقایق 13 و 15، مهدی طارمی(87) و رامین رضاییان(2+90) گلزنی کردند. 

ایران در این بازی با ترکیب زیر به میدان رفت:

علیرضا بیرانوند- شجاع خلیل‌زاده ، حسین کنعانی ، رامین رضائیان ، احسان حاج‌صفی - علیرضا جهانبخش (۷۵ رضا اسدی) ، سعید عزت‌اللهی ، محمد محبی (۷۰ مهدی ترابی) ، سامان قدوس (۷۰ امید ابراهیمی) - مهدی طارمی (90-محمدجواد حسین نژاد) ، سردار آزمون (90-کریم انصاری‌فرد)

تصاویر بازی ایران مقابل هنگ کنگ را در زیر مشاهده می کنید:

در ادامه این مسابقه ها ایران به مصاف ازبکستان خواهد رفت. 

 

استقبال سی چهل نفری نوجوانان از تمرین تیم ملی

تمرینات روز چهارشنبه تیم ملی ایران در شرایطی برگزار شد که گروه بسیار اندکی از هواداران حاضر در ورزشگاه پاس نیز تمرینات تیم ملی را از نزدیک مشاهده کردند. ایران روز پنجشنبه به مصاف هنگ کنگ خواهد رفت. 

اولین تمرین تیم ملی با حضور لژیونرها

روز گذشته هم تمرینات این تیم روز سه شنبه با حضور لژیونرها در ورزشگاه پاس اکباتان برگزار شد. تصاویر این تمرین را با هم مشاهده می کنید.

آغاز تمرینات تیم ملی برای بازی با هنگ کنگ و ازبکستان

در ادامه تصاویر اولین روز تمرین تیم ملی شامل ورود ملی پوشان به کمپ تیمهای ملی و بخشهایی از تمرینات بازیکنان در غیاب لژیونرها را مشاهده می کنید.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره تیم ملی ایران در انتخابی جام جهانی 2026 و جام ملتهای آسیا 2027 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تیم ملی ایران در انتخابی جام جهانی 2026 و جام ملتهای آسیا 2027» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید