مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59885 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سه نفر کشته در تیراندازی شب گذشته شهر واشنگتن

سه نفر کشته در تیراندازی شب گذشته شهر واشنگتن

ساعاتی پیش در یک حادثه تیراندازی در شمال غربی واشنگتن دی سی پایتخت ایالات متحده، دست‌کم سه نفر جان خود را از دست دادند و سه نفر زخمی شدند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رابرت کونتی، رئیس پلیس واشنگتن دی سی، درباره این حادثه دلخراش گزارش کرد که دست‌کم شش نفر قبل از ساعت 4:30 یکشنبه صبح به وقت تهران در نزدیکی گوشه خیابان هفتم و خیابان لانگ فلو در پارک برایت وود مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

مقام‌های امنیتی پایتخت ایالات متحده در جستجوی یک خودروی مشکی رنگ هوندا آکورد با شیشه‌های دودی و رینگ‌های کرومی رنگ هستند که در محل حادثه تیراندازی مشاهده شده است.

کونتی اظهار کرد که ظاهراً افرادی از خودروی مذکور خارج شده و به سمت یک ساختمان تیراندازی کرده‌اند.

تا کنون هیچ‌ اطلاعاتی درباره هویت قربانیان این حادثه منتشر نشده است و رئیس‌ پلیس واشنگتن دی سی تنها به این جمله که قربانیان جوان بوده‌اند، بسنده کرد و گفت که پلیس بر این باور است که افراد مسلح بیش از یک نفر بوده‌اند اما آن را تأیید نکرد.

طبق این گزارش، کونتی اعلام کرد که پلیس واشنگتن دی سی برای هرگونه اطلاعات درباره حادثه تیراندازی فوق، پاداش 75 هزار دلاری اعطا می‌کند.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت‌های مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر می‌شود اما لابی سلاح در این کشور به اندازه‌ای قدرتمند است که تاکنون کنگره ایالات متحده حاضر به تصویب قوانینی برای محدود کردن حمل سلاح در آمریکا نشده است.

اخیراً نیز مرکز آرشیو خشونت‌های مسلحانه آمریکا گزارش کرد که در حالی که هنوز چهار ماه به پایان سال جاری میلادی باقی مانده آمریکا صحنه 450 تیراندازی کوری بوده که در آنها دست‌کم چهار نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و یا بر اثر تیراندازی کشته شده‌اند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره سه نفر کشته در تیراندازی شب گذشته شهر واشنگتن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سه نفر کشته در تیراندازی شب گذشته شهر واشنگتن» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید