تیراندازی آلک بالدوین در فیلم جدیدش | آسمونی
کد مطلب: 60443 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حادثه ای عجیب در سینمای هالیوود؛ تیراندازی واقعی بازیگر معروف!

حادثه ای عجیب در سینمای هالیوود؛ تیراندازی واقعی بازیگر معروف!

آلک بالدوین بازیگر معروف هالیوودی سر صحنه فیلمبرداری فیلم جدیدش، به اشتباه به فیلمبردار شلیک کرد و او را کشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ددلاین، براساس گزارشات کلانتری سانتافه، آلک بالدوین با اسلحه کمری به هالینا هاچینز فیلمبردار فیلم «زنگار» شلیک کرد و او را کشت. در این حادثه کارگردان فیلم جوئل سوزا نیز زخمی شده است و حال او وخیم گزارش شده.

این حادثه در صحنه فیلمبرداری این وسترن زنگار در نیومکزیکو رخ داده است. هالینا هاچینز پس از حادثه به بیمارستانی در آلبوکرک منتقل شد اما نتوانست دوام بیاورد. بالدوین آلک توسط بازپرس بازجویی و  سپس آزاد ش. هنوز اتهام یا بازداشتی برای او در این زمینه صورت نگرفته است. تولید این فیلم وسترن نیز برای مدت نامعلومی متوقف شده است.

گفته شده در حالی که اسلحه در دست بالدوین قرار بود مشقی باشد، اما هنگامی که از آن شلیک شد، این دو تن مورد اصابت قرار گرفتند. رییس انجمن ملی فیلمبرداران آمریکا اعلام کرد این انجمن از شنیدن این خبر در بهت و شوک فرورفته است و این انجنم در سوگ یکی از اعضای خود است.

این اولین باری نیست که سر صحنه فیلمبرداری این اتفاق می افتد. اریک هکسوم بازیگر در سال 1984 به طور تصادفی با اسلحه پر به سر خود شلیک کرد و کشته شد!

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره حادثه ای عجیب در سینمای هالیوود؛ تیراندازی واقعی بازیگر معروف! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «حادثه ای عجیب در سینمای هالیوود؛ تیراندازی واقعی بازیگر معروف!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?