کد مطلب: 61020 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تکذیب ورود سویه امیکرون به کشور

تکذیب ورود سویه امیکرون به کشور

در روز های اخیر شایعه ورود سویه جدید کرونا تحت عنوان «امیکرون» از طرق بند امام خمینی مطرح شده بود که با انتشار اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اهواز تکذیب شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، دانشگاه علوم پزشکی اهواز با انتشار یک اطلاعیه رسمی، ورود سویه جدید کرونا تحت عنوان امیکرون به کشور از طرق بندر امام خمینی را تکذیب کرد.

در قسمتی از متن این اطلاعیه این چنین عنوان شده است: 

 

با توجه به انتشار شایعاتی در شبکه‌های اجتماعی در رابطه با ورود گونه جهش یافته اومیکرون به کشور از طریق بندرگاه امام خمینی به اطلاع می‌رساند تاکنون هیچ مسافری از کشورهای پرخطر آفریقایی از طریق این بندرگاه وارد کشور نشده است.

 

در بخش دیگری از این اطلاعیه بیان شده است: مطابق دستورالعمل‌های تشدید مراقبت‌های مرزی، پروتکل‌های سخت‌گیرانه‌ای برای عدم ورود اتباع و مسافرین کشورهای پرخطر از نظر شیوع ویروس جهش یافته جدید، در حال اجرا می باشد.

در بخش پایانی این اطلاعیه به غربالگری ها و انجانم آزمایش های لازم بر روی خدمه کشتی های باری و تجاری که از کشور های آفریقایی و اروپایی وارد بندر امام شده اند اشاره شده است و اعلام شده است: 

 

لازم به ذکر است به همین منظور از تاریخ 1 لغایت 15 آذرماه 1400 تعداد 37 کشتی و شناور در بندر امام خمینی مورد ارزیابی و مراقبت بهداشتی قرار گرفته که هیچکدام از این موارد از مبدا کشورهای آفریقایی وارد کشور نشده‌اند.

همچنین  از تعداد 772 سرنشین و خدمه این کشتی و شناورها نیز تست PCR انجام شده که کلیه نتایج منفی گزارش شده و هیچ مورد ابتلا به کرونایی وجود نداشته است.

 

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «تکذیب ورود سویه امیکرون به کشور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?