کد مطلب:  60691 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تکذیب پرداخت جریمه 1 میلیون دلاری فدراسیون فوتبال اردن

تکذیب پرداخت جریمه 1 میلیون دلاری فدراسیون فوتبال اردن

فدراسیون فوتبال اردن خبر جنجالی پرداخت غرامت یک میلیون دلاری به زهرا کودایی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال بانوان ایران را تکذیب کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از سایت کوره، فدراسیون فوتبال اردن چند روز پیش با انتشار نامه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرده بود جنسیت زهره کودایی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال بانوان ایران را مشخص کند. این خبر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی داشت و در ادامه انتقاد زهره هراتیان رئیس ایفمارک ایران را هم در پی داشت.

در همین ارتباط اخبار مختلفی مطرح شد مبنی بر اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن رد شکایت فدراسیون اردن، این فدراسیون را به پرداخت غرامت 1 میلیون دلاری محکوم کرده است.

سایت کوره به نقل از یکی از منابع خود در فدراسیون اردن این خبر را تکذیب کرد. این منبع گفت: فدراسیون فوتبال اردن هیچ ادعایی برای جبران خسارت به دروازه‌بان تیم ملی ایران دریافت نکرده است. تنها کاری که انجام داده‌ایم این است که از AFC خواستیم جنسیت دروازه‌بان ایران را بررسی کند که تاکنون پاسخی به این درخواست داده نشده است.

این سایت در خبر جداگانه‌ای از منابع خود در کنفدراسیون فوتبال آسیا هم اعلام کرد که درخواست فدراسیون اردن در دست بررسی است و هنوز درباره آن تصمیم‌گیری نشده است.

این منابع تایید کردند که کمیته‌های تخصصی بانوان در حال مطالعه درخواست فدراسیون اردن هستند و بر خلاف آنچه که در شبکه‌های اجتماعی به ویژه در کشور اردن مطرح می‌شود، تصمیم قطعی و اقدام روشنی انجام نشده است.

به نوشته این سایت، در صورت قبول درخواست فدراسیون فوتبال اردن، این بازیکن به کمیته‌های پزشکی AFC معرفی می‌شود تا مراحل بررسی طی شود.

: برای دریافت مشاوره درباره تکذیب پرداخت جریمه 1 میلیون دلاری فدراسیون فوتبال اردن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تکذیب پرداخت جریمه 1 میلیون دلاری فدراسیون فوتبال اردن» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید