کد مطلب:  64603 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توپ فینال چمپیونزلیگ با پیام صلح رونمایی شد

توپ فینال چمپیونزلیگ با پیام صلح رونمایی شد

فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، روز شنبه هفته آینده، هفتم خرداد در ورزشگاه استادو فرانس میان تیم‌های لیورپول و رئال مادرید برگزار می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، روز شنبه هفته آینده، هفتم خرداد در ورزشگاه استادو فرانس میان تیم‌های لیورپول و رئال مادرید برگزار می‌شود. در فاصله 4 روز به انجام این بازی، اکنون شرکت پوشاک و ملزومات ورزشی آدیداس به‌عنوان یکی از شرکای تجاری تورنمنت، از توپ جدیدی که برای این بازی طراحی شده، رونمایی کرده است.

در این توپ، ستاره‌های 5 پَر که نقش سنتی تمامی توپ‌های لیگ قهرمانان و نماد این مسابقات است، به رنگ نقره‌ای درآمده است و روی توپ واژه «صلح» با اشاره به جنگ میان روسیه و اوکراین به زبان‌های روسی و انگلیسی درج شده است. یوفا از زمان آغاز جنگ در اوکراین، به شیوه‌های مختلف سعی در تبلیغ صلح داشته و اکنون با کمک آدیداس نیز این کار را انجام داده است.

مصاف لیورپول و رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا در حالیست که این دو تیم فصل 18-2017 نیز در همین مسابقه رودرروی هم قرار گرفتند و آن بازی با پیروزی کهکشانی‌‌ها و ثبت آخرین قهرمانی آنها در اروپا (سیزدهمین) به پایان رسید.

: برای دریافت مشاوره درباره توپ فینال چمپیونزلیگ با پیام صلح رونمایی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «توپ فینال چمپیونزلیگ با پیام صلح رونمایی شد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید