کد مطلب:  65646 
4 نظر
4 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
توهین گرشا رضایی به یک هوادار

توهین گرشا رضایی به یک هوادار

گرشا رضایی در جواب به یک تماشاچی به انتقاد از پلی بک خواندنش با حواشی در شبکه های اجتماعی همراه بوده.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

گرشا رضایی به سوال یک هوادار با حواشی در زاهدان همراه بوده و عکس العمل هایی را در شبکه های اجتماعی داشته است. اما ماجرا چیست؟ در ادامه ی این پست آسمونی به حواشی کنسرت این خواننده خوش صدای پاپ می پردازیم.

کنسرت گرشا رضایی در زاهدان

ماجرای توهین گرشا رضایی در کنسرت

گرشا رضایی خواننده پاپ در کنسرت اخیر خود در زاهدان در روز شنبه 11 تیر ماه 1401 با حواشی همراه بود. وی در جواب یک هوادار و یا تماشاچی کنسرت که وی را به پلی بک زدن متهم کرده بود، مورد انتقاد قرار گرفته.

گرشا رضایی به تماشاچی جواب داد: آیا می دانی پلی بک چیست؟ و تماشاچی می گوید: بله. گرشا رضایی می گوید: پسر خوبم، کوچولوی من، عمو، کلاس چندمی؟

اما گویا گرشا رضایی ماجرا را به همین جا ختم نمی کند و این سوال تماشاچی را به نحوه های مختلف پاسخ می دهد که با انتقاداتی در شبکه های اجتماعی همراه بوده.

در دقایق پایانی کنسرت نیز گرشا رضایی می‌ گوید: بعضی‌ ها می‌ خواهند بگویند ما هم بلدیم، همین الان این فرد را بیاورم روی استیج و دو سوال از او بپرسم، ایزی لایف لازم می‌ شود.

نظر کاربران به حواشی کنسرت

کاربران در شبکه های اجتماعی اما به نحوه پاسخ این خواننده پاپ انتقاد داشته اند. عده ای گفتند اگر هم سوال این تماشاچی که یکی از هواداران وی هم بوده انتقادی کرده باید با حوصله و در خور یک هنرمند جواب می داد.

عده ای هم اظهار تاسف کرده اند که هوادارها با هزینه ای وارد کنسرت می شوند آنوقت باید چنین حرف های ناخوشایندی را از یک خواننده که شاید می تواند الگویی برای بعضی جوانان باشد بشنوند. و ....

واکنش گرشا رضایی به حواشی کنسرت

گرشا رضایی پس از حواشی پیش آمده در خصوص جواب تندش به یک هوادار یا تماشاچی در کنسرت زاهدان با انتشار ویدئویی در پیج شخصی اش جوابیه ای داده.

گرشا رضایی پس از تمجید مردم زاهدان و تشکر از آنها برای حضور در کنسرتش گفت: افرادی در شبکه های اجتماعی توهین پلی بک کنسرت ها را به خواننده ها می زنند و من می دانم که 98 درصد این تهمت ها ناروا می باشد و شاید درصد کوچکی وجود داشته باشد. اگر نقدی قرار است اتفاق بیفتد باید در یک فضای کارشناسانه اتفاق بیفتد.

وی در مورد حواشی گفت: یک دوستی در سالن روز شنبه 11 تیر از اول برنامه مشغول تحریک کردن بود و حتی حراست قصد بیرون کردن وی را داشت ولی من اجازه ندادم..... من معمولا لحن شوخی در کنسرت ها دارم و من هم چند جمله شوخی کردم و سوء تفاهم پیش آمد و من خاک پای مردم سیستان و بلوچستان هستم....

و گرشا رضایی در پایان ویدئویی که در پیجش منتشر کرد از همه مردم بخصوص مردم زاهدان بخاطر شوخی ها و عکس العمل تندی که داشت، عذرخواهی کرد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره توهین گرشا رضایی به یک هوادار فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توهین گرشا رضایی به یک هوادار» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید