کد مطلب:  64752 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تولد کارن جوهر

تولد کارن جوهر

تولد 50 سالگی کارن جوهر بازیگر و تهیه کننده بالیوودی بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی هند و دیگر کشورها داشت.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تولد 50 سالگی کارن جوهر در تاریخ 25 می 2022 برگزار شد. کارن بازیگرانی را دعوت کرد که به دلایل مختلفی با یکدیگر قهر بودند. تعداد مهمانان و ستاره های بالیوود در این تولد بسیار زیاد است. کارن جوهر 25 می 1972 به دنیا آمده وی هنرپیشه، کارگردان، فیلم‌ نامه‌ نویس و تهیه‌ کننده می باشد. در ادامه با آسمونی باشید تا به جزئیات بپردازیم و تصاویر تولد را هم ببینید.

تولد 50 سالگی کارن جوهر

جزئیات تولد 50 سالگی کارن جوهر

تولد 50 سالگی کارن جوهر (Karan Johar) بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی هند و دیگر کشورها داشت چون این تنها یک تولد به سبک سلبریتی ها و یا لاکچری و .. نبود، بلکه تولدی با حضور دهها ستاره بالیوود در کنار یکدیگر بود که قبلا یا از هم جدا شده اند یا اختلاف داشتند و یا بارها بخاطر اختلافات شان سوژه رسانه ها بوده اند و تا سال ها کسی آنها را در کنار هم ندیده بودند.

اما اتفاق خوشایند، حضور دوباره بسیاری از این بازیگران در کنار یکدیگر بود که بسیاری تصور نمی کردند هیچگاه این چنین عکس هایی را ببینند و یادآور فیلم های زیبای شان بود.

مهمانان تولد کارن جوهر

اما مهمانان تولد 50 سالگی کارن جوهر چه کسانی بودند؟ شاهرخ خان و همسرش، عامر خان و همسر سابقش، سلمان خان، آیشواریا رای و همسرش آبیشک باچان، پریتی زینتا، مدوری دیکشیت و همسرش، کاجول، رانی موکرجی، کارینا کاپور و همسرش سیف علی خان، رانبیر کاپور، کاترینا کایف و همسرش، ریتیک روشن و نامزدش، مانیش مالهوترا، جوهی چاولا، راوینا تاندون، ویکی کاوشال، رانویر سینگ، نیتو سینگ و بسیاری دیگر از تازه های دنیای بالیوود هم در این جشن تولد پرستاره حضور داشتند.

مابین بعضی از این بازیگران بالیوود اتفاقاتی رخ داده که باعث شده سال ها کسی آنها را در مراسم سینمایی و یا هر مراسم دیگری کنار هم نبینند.

  • ماجرای سلمان خان

به طور مثال «سلمان خان» در سال 1999 وارد رابطه عمیقی با «آیشوریا رای» شد و سال 2003 با دعوا و اختلاف شدیدی از یکدیگر جدا شدند و سال 2005 با «کاترینا کایف» رابطه را شروع کرد و بسیاری منتظر ازدواج بودند اما باز هم جدایی نصیب آنها شد. جالب اینکه هم آیشواریا و هم کاترینا کایف با همسران خود حضور داشتند و سلمان خان تنها آمده بود.

  • ماجرای ریتیک روشن و کارینا کاپور

دیگر مهمانان تولد، ریتیک روشن و کارینا کاپور بودند که ماجرای اختلاف آنها تا مدتها سوژه رسانه ها بود. ماجرایی مطرح شده بود که ریتیک روشن و کارینا کاپور پس از بازی در سه فیلم به یکدیگر علاقمند شدند در حالیکه ریتیک متاهل بود خانواده ریتیک از کارینا خواسته بودند تا از پسرشان دور شود. کارینا با سیف علی خان ازدواج کرده و دو فرزند دارد. و ریتیک هم که از همسرش جدا شده با نامزد جدیدش به مراسم تولد آمده بود.

ماجراهای دیگری هم مابین بعضی دیگر از بازیگران حاضر در مراسم رخ داده که باعث شده بود در آنجا از هم دوری کنند.

تصاویر تولد کارن جوهر

سلمان خان، کاجول و کارن جوهر
کارن جوهر، آیشواریا رای و همسرش آبیشک باچان
پریتی زینتا، رانی موکرجی، مدوری دیکشیت و آیشواریا رای
سلمان خان در تولد کارن جوهر
کارینا کاپور و همسرش سیف علی خان در کنار آیشواریا رای و پریتی زینتا
جوهی چاولا در کنار پریتی زینتا و همسرش
کاترینا کایف و همسرش در تولد کارن جوهر
شاهرخ خان و همسرش، مدوری دیکشیت و همسرش در کنار سلمان خان
ریتیک روشن و نامزدش

 

نظر خود را درباره «تولد کارن جوهر» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید