کد مطلب: 60376 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پخش سریال «قبله‌ عالم» متوقف شد

پخش سریال «قبله‌ عالم» متوقف شد

پلتفرم پخش‌ کننده سریال «قبله عالم» طی بیانیه ای اعلام کرد پخش این سریال را به دلیل سانسور های زیاد متوقف می کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، سریال پر ستاره «قبله‌عالم» به کارگردانی حامد محمدی به خاطر ممیزی ‌ها زیاد و احترام به مخاطب متوقف شده است.

روابط عمومی فیلیمو بیانیه ای در این رابطه منتشر کرده است:

«سریال قبله عالم از روز نخستِ پخش تا به امروز در فرایند تولید و ممیزی دچار چالش‌های فراوان شد، به‌گونه‌ای که پیوستگی خود را از دست داد و بخش عمده‌ای از هر قسمت سریال مورد حذف قرار گرفت. بنابراین، فیلیمو تصمیم گرفت قسمت هفتم «قبله عالم»، قسمت پایانی آن باشد و پخش آن به طور کامل متوقف شود.

لازم است تاکید کنیم هیچ سازمان، نهاد قضایی و یا ارگان امنیتی، حکم به توقیف این سریال نداده است و فیلیمو درخصوص تحلیل‌ها، تفسیرها و حاشیه‌هایی که پیرامون کیفیت و یا محتوی این سریال در فضاهای مختلف -به درست یا غلط- ایجاد شده است، قضاوتی ندارد. این تصمیم صرفا در پی کاهش جدی زمان موثر هر قسمت و حجم بالای اصلاحات نهادهای ناظر اتخاذ شده است. متاسفانه نوع مواجهه با حساسیت‌های ایجاد شده پیرامون سریال «قبله عالم»، مصداق بارز این ضرب‌المثل است که «به‌جای کلاه، سر آورده شد» آن‌قدری که دیگر جانی در سریال باقی نمانده است.

علیرغم ضرر مالی فیلیمو، به احترام وقت و هزینه‌ای که شما مخاطبان برای دیدن سریال‌های فیلیمو اختصاص داده‌اید، سریال‌هایی که در برنامه پخش ماه‌های آینده قرار داشتند، از مهر و آبان پخش و اطلاع‌رسانی خواهند شد.»

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «پخش سریال «قبله‌ عالم» متوقف شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 8 = ?