ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  63198 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توقف صادرات طلای ژاپن به روسیه

توقف صادرات طلای ژاپن به روسیه

بر اساس اعلام وزارت دارایی ژاپن ارسال فلزات گرانبها از قبیل طلا به روسیه در واکنش به حمله این کشور به اوکراین ممنوع شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، وزارت دارایی کشور ژاپن به طور رسمی اعلام کرده است که در واکنش به حمله نیرو های نظامی کشور روسیه به خاک اوکراین صتدرات فلزات گرانبهای خود مانند طلا به این کشور را ممنوع کرده است.

این ممنوعیت های جدید اعمال شده از سوی دولت ژاپن نشانگر عزم راسخ نخست وزیر این کشور برای درنظر گرفتن تحریم های جدید علیه دولت روسیه می باشد.

همچنین این کشور در نشست هفته گذشته رهبران کشور های پیشرفته موسوم به گروه هفت متعهد به اعمال چنین تحریم هایی علیه روسیه شده بود.

بر اسا گزارشی از رویترز، دولت ژاپن از آغاز 5 آپریل 2022 صادرات فلزات گرانبها از جمله طلا، کلاهای لوکس مانند خودرو های لوکس، جواهرات و لوازم ارایشی را به کشور روسیه ممنوع خواهد نمود.

این اقدام ژاپن در حقیقت الگو برداری از اقدام مشابه ایالات متحده آمریکا و بریتانیا می باشد که در یک اقدانم هماهنگ معاملات طلای خود را با روسیه بسیار کاهش داده اند.

در پایان لازم به ذکر است که دولت ژاپن اعلام نموده است که دارایی های 100 شخص و سازمان روسی را در این کشور مسدود کرده و همچنین در حال بررسی گسترش مقررات مالی و تجاری در خصوص ارز های دیجیتالی مستقر در این کشور می باشد.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره توقف صادرات طلای ژاپن به روسیه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توقف صادرات طلای ژاپن به روسیه» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید