کد مطلب:  62683 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توقف تولید یک هفته ای فورد

توقف تولید یک هفته ای فورد

شرکت خودروسازی آمریکایی فورد موتور خبر از توقف خط تولید و مونتاژ خودرو های پیکاپ سری F-150 خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، کارخانه خودرو سازی فورد یکی از بزرگترین کارخانه های تولید اتومبیل در ایالات متحده آمریکا در اوایل ماه فوریه اعلام کرده بود که به دلیل کمبود برخی قطعات مریوط به نیمه هادی ها در خط تولید خود با مشکلاتی مواجه هستند.

این نیمه هادی ها در تمامی سخت افزار ها و نرم افزار های مرتبط از قبیل مدیریت کامپیوتری موتور ها تا ویژگی های کمک کننده به راننده در حین کنترل خودرو را در بر می گیرند و اهمیت بسیار زیادی در فرآیند تولید خودرو ها دارند.

کمبود این قطعات علاوه بر فورد به کمپانی های دیگر تولید کننده اتومبیل نیز آسیب زده است و حتی برخی از آنان مجبور شده اند برخی از ویژگی ها و آپشن های مرتبط با این قطعات را از خودروی خود حذف کنند که عمدتا با واکنش منفی خریداران مواجه شده اند.

پرفروش ترین خودروی امسال شرکت فورد سری پیکاپ F 150 بوده است که این خودرو بخش زیادی از سود بین المللی شرکت فورد را تامین می کند و به قدری در گردش مالی این شرکت تاثیر داشته است که ارزش سهام فورد را نسبت به سال گذشته بش از دو برابر با افزایش همراه کرده است و این شرکت افزایش 4 درصدی را مشاهده کرده است.

 

نظر خود را درباره «توقف تولید یک هفته ای فورد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید