مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59579 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
زاکانی در توییتر: تلاش می‌کنم بارِ تهران را از دوش دولت بردارم

زاکانی در توییتر: تلاش می‌کنم بارِ تهران را از دوش دولت بردارم

شهردار منتخب تهران به تشریح علل قبول مسئولیت شهرداری تهران پرداخت و بر وعده رییس جمهور برای کمک به حل معضلات تهران تاکید کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، علیرضا زاکانی، شهردار منتخب شورای شهر تهران در رشته توییتی به تشریح علل قبول پست شهرداری تهران پرداخت و نوشت:

 

در 12 سال نمایندگی مردم عزیز تهران و یکسال خدمت گزاری به مردم شریف قم و مرکز پژوهش‌های مجلس هیچگاه شخصاً داوطلب ترک مجلس نبودم. بارها گفته‌ام هرجا که خدمت کرده‌ام را مرکز عالم دانسته و هرگز به جای دیگر فکر نکرده‌ام؛ اکنون هم شرمنده مردم قم هستم اما نگاهم حضور در میدانی دیگر در جبهه دفاع مقدس است.

 

او ادامه داد: در انتخابات ریاست جمهوری 1400 به علت نیاز و برای دفاع از انقلاب به صحنه آمدم و پس از پیروزی جریان انقلاب به مرکز پژوهش‌ها بازگشتم و با وجود علاقه قلبی و ارتباط نزدیک با آیت الله رئیسی و اعضای شورای شهر، هیچگاه سخن از مسئولیت جدید بر زبان نیاوردم و اقدامی نکردم.

او افزود: جناب رئیسی گفتند اگر رفتید حتماً کمک می‌کنم و در جلسات دولت هم می آیید؛ ان‌شاءالله با همکاری مشترک دولت، مجلس و شهرداری، تحول به نفع مردم را رقم بزنیم. بنده هم ضمن تشکر از لطف ایشان عرض کردم تلاش می‌کنم بارِ تهران را از دوش دولت بردارم.

و در پایان خاطر نشان کرد: پس از ارائه برنامه در جمع اعضای محترم شورای شهر، اکثر اعضا لطف داشتند و نگاه و برنامه‌های مرا پسندیدند. با احترام به سایر عزیزان مطرح شده، از همه اعضای محترم شورا چه آنها که ابتدا رای دادند یا در نهایت همراه شدند تشکر و قدردانی می‌کنم و باور دارم برای خدمت به میلیون‌ها شهروند تهرانی، ما 22 نفر با هم هستیم.

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره زاکانی در توییتر: تلاش می‌کنم بارِ تهران را از دوش دولت بردارم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «زاکانی در توییتر: تلاش می‌کنم بارِ تهران را از دوش دولت بردارم» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید