کد مطلب:  59640 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاکید آیت الله نوری همدانی بر رعایت دستور العمل های بهداشتی

تاکید آیت الله نوری همدانی بر رعایت دستور العمل های بهداشتی

مرجع تقلید شیعیان : از عزاداران حسینی می‌خواهیم در شرایط کنونی نیز این مراقبت‌ها را مضاعف کنند و به مغرضان اجازه بهانه جویی ندهند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، آیت‌الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان در سخنانی در شهر قم ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم‌الحرام، ماه عزای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: همچون سال گذشته برنامه عزاداری محرم را با رعایت کامل نکات بهداشتی و با حضور یک سخنران و یک مداح برگزار می‌کنیم.

وی با بیان اینکه اقامه عزای اهل‌بیت(ع) مخصوصا عزای حضرت سیدالشهدا(ع) از بهترین کار ها است، اضافه کرد: مردم ما عاشق و دلداده امام حسین(ع) هستند؛ این سرمایه بسیار ارزشمندی است که باید قدر آن را بدانیم.

مرجع تقلید شیعیان عنوان کرد: از همه عزاداران عزیز می‌خواهیم همچون سال گذشته که در خط مقدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بودند، در شرایط کنونی نیز این مراقبت‌ها را مضاعف کنند و اجازه بهانه‌جویی به مغرضان و بدخواهان ندهند.

آیت‌الله نوری همدانی ادامه داد: از مسئولان محترم در بخش‌های مختلف انتظار می رود با روحیه جهادی و تلاش شبانه‌روزی به‌منظور کاهش مشکلات ناشی از کرونا، همه  توان و امکانات را به‌کار گیرند. 

وی با ابراز نگرانی از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و پیامدهای آن در کشور، خاطرنشان کرد: همگان نسبت به رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی اهتمام داشته باشند و هرگونه سهل‌انگاری و بی‌توجهی به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌تواند شرایط را از اینکه هست خطرناک‌تر کند.

نظر خود را درباره «تاکید آیت الله نوری همدانی بر رعایت دستور العمل های بهداشتی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید