کد مطلب: 59582 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
فصل بعدی بازی Apex Legends در دست توسعه است

فصل بعدی بازی Apex Legends در دست توسعه است

فصل جدید بازی Apex Legends با نام Emergence در حال حاضر آغاز شده است. با این حال به‌روزرسانی نسل نهمی بازی هنوز در دسترس نیست. به گفته‌ی ریسپان اینترتینمنت (Re
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فصل جدید بازی Apex Legends با نام Emergence در حال حاضر آغاز شده است. با این حال به‌روزرسانی نسل نهمی بازی هنوز در دسترس نیست. به گفته‌ی ریسپان اینترتینمنت (Respawn Entertainment) این به‌روزرسان هنوز در دست توسعه است.

در پرسش و پاسخی تازه بر روی Reddit، ریسپان اینترتینمنت در مورد آینده‌ی بازی Apex Legends صحبت‌هایی کرده است. در حال حاضر Legend جدیدی با نام Seer به این بازی افزوده شده است. یک LMG به نام Rampage و آرناهای Ranked از دیگر محتوای جدید فصل Emergence هستند. همان‌طور که می‌دانید چندین ماه از عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس می‌گذرد. بسیاری از بازی‌ها همین حالا به‌روزرسان نسل جدید خود را برای این کنسول‌ها عرضه کرده‌اند. اما خبری از این ارتقا برای Apex Legends نشده است.

رئیس ارتباطات ریسپان به تازگی در مورد این به‌روزرسان صحبت کرده است. ظاهرا این به‌روزرسان هنوز در دست توسعه است و قطعا عرضه خواهد شد. اما فعلا نمی‌توان بیشتر از این در مورد آن صحبت کرد. یکی دیگر از ویژگی‌های مورد انتظار Apex Legends قابلیت cross-progression یا پیشرفت میان پلتفرمی است. ریسپان در این مورد گفت:

 

این ویژگی در سال 2022 در دسترس قرار خواهد گرفت. مشکلات زیادی در این مورد وجود دارد. نه تنها بازی مشکلات فنی مربوط به چندین حساب کاربری مختلف را حل کنید، بلکه مشکلاتی قانونی در رابطه با پلتفرم‌های مختلف هم وجود دارند. مناطق مختلف قوانین مختلفی دارند. اما ما در حال کار بر روی رفع این مشکلات هستیم. به این موضوع متعهد هستیم.

بازی Apex Legends در حال حاضر بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است. این بازی برای پلتفرم‌های موبایل هم در دست توسعه است. اما هنوز خبری از تاریخ عرضه نیست.

 

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «فصل بعدی بازی Apex Legends در دست توسعه است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 6 = ?