کد مطلب:  62318 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توزیع آنلاین گوشت قرمز از هفته آینده!

توزیع آنلاین گوشت قرمز از هفته آینده!

به گفته معاون جهاد کشاورزی، از هفته آینده گوشت قرمز بصورت آنلاین توزیع می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اسماعیل قادری فر، معاون وزیر جهاد کشاورزی، در نشست خبری به مناسبت دهه فجر اعلام کرد: «در راستای تنظیم بازار گوشت از هفته آینده توزیع آنلاین و هوشمند این کالا آغاز می‌شود.» توزیع این گوشت بصورت منجمد می باشد و با ذخایری که ایجاد شده، کمبود بازار را جبران خواهد کرد.

وی افزود: «تلاش می‌کنیم که برای ایام عید این زیرساخت‌ها فراهم و توزیع گوشت گرم نیز به صورت آنلاین و هوشمند انجام شود.» هنوز قیمت مصوب برای خرید آنلاین گوشت منجمد مشخص نشده است.

قادری فر تاکید کرد: «تاکید رئیس جمهور و معاون اول این است که افزایش قیمتی در حوزه ارزاق عمومی و کالاهای اساسی نداشته باشیم.»

همچنین در ادامه سخنان خود به افزایش قیمت سیب زمینی تا قیمت 20 هزار تومان هم اشاره کرد و گفت: «این اتفاق به دو دلیل رخ داد اول اینکه سیل در جنوب کرمان 60 هزار تن سیب زمینی تولیدی را از بین برد همچنین سقف صادرات این محصول از کشور 600 هزار تن است که این سقف تکمیل شده و همین مسائل منجر به افزایش قیمت محصول شد.»

به گفته وی، توزیع اینترنتی سیب زمینی به قیمت 9.800 تومان آغاز شد، و هم اکنون نرخ آن در بازار به 13 تا 14 هزار تومان هم رسیده است. اسماعیل قادری فر در ادامه سخنان خود اعلام کرد: «قول می‌دهم هفته آینده قیمت سیب‌زمینی در میادین به کمتر از 8 هزار تومان برسد و در مغازه‌های خرده فروشی هم حداکثر 10 هزار تومان باشد.»

این نشست هم اکنون در حال برگزاری است

: برای دریافت مشاوره درباره توزیع آنلاین گوشت قرمز از هفته آینده! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توزیع آنلاین گوشت قرمز از هفته آینده!» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید