کد مطلب:  65416 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توافق محمود فکری برای هدایت سایپا

توافق محمود فکری برای هدایت سایپا

کارنامه محمود فکری در لیگ یک قابل دفاع است. او نفت مسجد سلیمان را در لیگ برتر رهنمون کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کارنامه محمود فکری در لیگ یک قابل دفاع است. او نفت مسجد سلیمان را در لیگ برتر رهنمون کرد و از تیم های شاهین بوشهر و آلومینیوم اراک که در نیمه های راه جدا شد در همان فصل با هدایت عبدالله ویسی و رسول خطیبی به لیگ برتر صعود کردند. در لیگ برتر هم این مربی باتجربه با وجود روزهای بد در استقلال روزهای خوب را هم تجربه کرد. کسب عنوان نهمی به همراه نساجی که بهترین مقام این تیم در تاریخ بازی های لیگ برتر بود و بقای تیم نفت مسجد سیلمان درلیگ برتر.

سایپا فصل گذشته در تلاش برای صعود به بازی های لیگ برتر بود اما در روزهای پایانی این مسابقات سطح توقع این تیم به ماندن در جمع تیم های دسته اولی محدود شد. سعید اخباری – امید رضا روانخواه و حمید درخشان سه مربی ای بودند که فصل گذشته در مقاطعی هدایت تیم سایپا را برعهده داشتند و حالا باشگاه بر آن است هدایت خود را به محمود فکری محول کند تا در فصل جدید برنامه ریزی بهتری برای صعود به لیگ برتر داشته باشد.

سایپا فصل گذشته اگر چه به لیگ برتر صعود نکرد و این کمی هم طبیعی بود چون در همه این سال ها در لیگ برتر حضور داشت اما حسن فصل گذشته این بود که با فضای بازی در لیگ یک آشنا شد و به این نتیجه رسید بازی در لیگ یک به مراتب سخت تر از لیگ برتر است و از همه مهمتر صعود به لیگ برتر اصلا آسان نیست؛ حتی برای تیمی که بیشتر دوران حیاتش در لیگ برتر بوده و قهرمانی در این مسابقات را هم تجربه کرده است.

با حضور محمود فکری در تیم سایپا بدون شک این تیم به یکی از مدعیان قهرمانی در فصل جدید بازی های دسته اول تبدیل خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره توافق محمود فکری برای هدایت سایپا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «توافق محمود فکری برای هدایت سایپا» در کادر زیر بنویسید :

2 * 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید