توافق روبرت لواندوفسکی با بارسلونا | آسمونی
کد مطلب: 64319 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توافق روبرت لواندوفسکی با بارسلونا

توافق روبرت لواندوفسکی با بارسلونا

لواندوفسکی که در سال‌های اخیر عملکرد درخشانی در تیم بایرن مونیخ داشت، فقط یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، لواندوفسکی که در سال‌های اخیر عملکرد درخشانی در تیم بایرن مونیخ داشت، فقط یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و به نظر می‌رسد علاقه‌ای به تمدید قرارداد خود و ادامه حضور در آلیانز آره‌نا ندارد. در هفته‌های اخیر خبرهای زیادی از علاقه باشگاه بارسلونا به امضای قرارداد با این بازیکن منتشر شده بود. در چند روز گذشته رسانه‌های آلمانی مثل کیکر خبر دادند بایرن مونیخ که امیدی به تمدید قرارداد لواندوفسکی ندارد، تصمیم گرفته او را با پیشنهادی حدود 35 تا 40 میلیون یورویی بفروشد.

«اسپورت 1» هم خبر داده که باشگاه بارسلونا با مدیر برنامه‌های لواندوفسکی به توافق شفاهی رسیده و به احتمال فراوان در چند روز آینده پیشنهاد رسمی خود را به باشگاه بایرن مونیخ ارائه می‌کند. لواندوفسکی در هشت فصل حضور در بایرن مونیخ، 252 بار برای این تیم به میدان رفت و 237 گل نیز به ثمر رساند. او در دوران فوتبالی خود پنج بار هم مقابل بارسلونا قرار گرفته و در این رقابت‌ها چهار گل و 2 پاس گل هم ثبت کرده است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره توافق روبرت لواندوفسکی با بارسلونا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «توافق روبرت لواندوفسکی با بارسلونا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?