کد مطلب:  65371  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سپاهان با آرمین سهرابیان به توافق رسید

سپاهان با آرمین سهرابیان به توافق رسید

برخلاف سپاهان که به تازگی سرمربی خود را انتخاب کرده، کار تیم‌سازی برای حضور قدرتمندانه در لیگ بیست و دوم و کسب قهرمانی در این مسابقات خیلی زود شروع شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، برخلاف سپاهان که به تازگی سرمربی خود را انتخاب کرده، کار تیم‌سازی برای حضور قدرتمندانه در لیگ بیست و دوم و کسب قهرمانی در این مسابقات خیلی زود شروع شد و آنها سه بازیکن تعیین‌کننده سپاهان را برای تقویت شکل تیمی خود به خدمت گرفتند که یکی از این بازیکنان گئورگی گولسیانی بود؛ مدافع با تجربه گرجستانی که سومین سال حضور خود در سپاهان را تجربه کرد و حالا به پرسپولیس پیوسته تا چالش جدیدی را در ایران تجربه کند.
برای پر کردن جای این بازیکن علی‌رغم اینکه هنوز حضور مورایس نهایی نشده بود، مسئولان باشگاه سپاهان مذاکراتی جدی را با آرمین سهرابیان آغاز کرده‌اند؛ مدافعی که پس از جدایی از جمع طلایی‌پوشان اصفهانی عملکرد قابل توجهی را طی چند سال اخیر در استقلال، سایپا و گل‌گهر از خود به جا گذشته و حالا برخلاف آن روزها که جوانی با انگیزه بالا برای دیده شدن بود، مدافعی به شمار می‌رود که با تجربیات فراوان به جایی بازخواهد گشت که از همان جا به فوتبال ایران معرفی شده است.
طبق اخبار موثق سهرابیان و مسئولان باشگاه سپاهان برای شروع دوباره همکاری به توافق رسیده‌اند و فقط یکی دو مورد دیگر اگر حل شود، مدافع فصل گذشته گل‌گهر سیرجان مانند زکی‌پور سر از اصفهان و سپاهان در می‌آورد.

: برای دریافت مشاوره درباره سپاهان با آرمین سهرابیان به توافق رسید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «سپاهان با آرمین سهرابیان به توافق رسید» در کادر زیر بنویسید :

7 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید