کد مطلب:  64638 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
توافق اولیه بیرانوند با پرسپولیس برای پیوستن به این تیم

توافق اولیه بیرانوند با پرسپولیس برای پیوستن به این تیم

با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی لیگ برتر اخبار زیادی در خصوص بازیکنان مدنظر یحیی گل‌محمدی و باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده شنیده می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی لیگ برتر اخبار زیادی در خصوص بازیکنان مدنظر یحیی گل‌محمدی و باشگاه پرسپولیس برای فصل آینده شنیده می‌شود اما هیچ‌کدام از گزینه‌های مطرح شده، تاکنون به‌صورت رسمی با باشگاه پرسپولیس قراردادی امضا نکرده‌اند. محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در بخشی از گفت‌وگوی شب گذشته خود با برنامه شب‌های فوتبال درباره این مسئله گفت: من چند روز قبل مصاحبه‌ای کردم و گفتم یکی دو روز آینده خبرهایی می‌آید. یکی دو روز شد و خبرهای خوش هم هست؛ اما منتظریم که به‌موقع اعلام کنیم.‌ وظیفه‌مان را به‌نحو احسن انجام می‌دهیم تا انشاالله بتوانیم خواسته هواداران را برآورده کنیم.

او سپس در مورد بازیکنانی که اسامی‌شان شنیده می‌شود گفت: می‌توانم بگویم همه اخباری که مردم می‌شنوند شایعه نیست و یک تعدادی از آن درست است. محمدی درباره اینکه آیا توافق با بازیکنان ملی‌پوش صورت گرفته است یا خیر گفت: با بازیکنان ملی‌پوش‌ خودمان توافق شده است و در زمان مناسب درباره سایر ملی‌پوشان هم صحبت می‌کنیم.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در پایان در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص اینکه آیا یکی از بازیکنانی که با او قرارداد بسته شده دروازه‌بان ملی‌پوش (علیرضا بیرانوند) است عنوان کرد: صادقانه هنوز قراردادی بسته نشده اما صحبت‌های خوبی شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره توافق اولیه بیرانوند با پرسپولیس برای پیوستن به این تیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «توافق اولیه بیرانوند با پرسپولیس برای پیوستن به این تیم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید