کد مطلب:  63833 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وایرال شدن کیم تهیونگ

وایرال شدن کیم تهیونگ

کیم تهیونگ خواننده گروه پسرانه معروف کره ای است که پس از انتشار تصاویرش با خواننده آمریکایی اولیویا رودریگو در مراسم گرمی وایرال شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

کیم تهیونگ با نام هنری وی (V) پس از انتشار تصاویرش با اولیویا رودریگو در مراسم گرمی 2022 و پس از وایرال شدنش باید گفت در بسیاری از رسانه های معروف جهان، نام او را می بینیم. در ادامه با آسمونی باشید تا به جزئیات این خبر بپردازیم.

بیوگرافی کیم تهیونگ

کیم تهیونگ و اولیویا رودریگو در مراسم گرمی 2022

جزئیات وایرال شدن تهیونگ

کیم تهیونگ (Kim Tae-hyung) خواننده، ترانه‌ سرا و بازیگر اهل کره جنوبی است. او یکی از اعضا پرطرفدار گروه بی تی اس است. کیم تهیونگ و گروهش طی سال های 2019، 2020، 2021 و 2022 و به خاطر تورهای جهانی شان بسیار معروف شده اند. این گروه و اعضایش بارها در شبکه های اجتماعی ترند و وایرال شده اند.

کیم تهیونگ که در نمایش 18 ثانیه‌ ای خود با اولیویا رودریگو بازیگر و خواننده آمریکایی در هنگام اجرای ترانه Butter وایرال شده بود، بر تعداد فالوورهای او هم افزوده شد. فالوورهای او پس از مراسم گرمی در دو روز از 38.5 میلیون به 39 میلیون نفر رسید و در حال حاضر هم 40 میلیون نفر شده.

ویدئوی مربوط به تهیونگ و رودریگو در عرض 24 ساعت در تیک تاک توانست میلیون‌ ها بازدید به دست آورد. بسیاری از رسانه های جهانی درباره این خواننده کره ای و اعضایش نوشته اند و حتی بسیاری از این رسانه ها برای اولین بار به پیشرفت خواننده و بازیگرهای کره ای پرداخته اند.

ماجرای ویدئو چه بود؟

گروه بی تی اس در حال اجرای ترانه ای در مراسم گرمی بودند که در یک لحظه تهیونگ در کنار اولیویا رودریگو می نشیند و کارتی را به وی نشان می‌ دهد و در گوشش هم چیزی را می‌ گوید و او تعجب می‌ کند. بسیاری کنجکاو بودند که تهیونگ در گوش اولیویا چه گفته که باعث تعجب او شده! و همین صحنه کوتاه بارها دیده شد و وایرال شد و بسیاری از رسانه های جهانی تا روزها در مورد آن گفتند و می گویند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره وایرال شدن کیم تهیونگ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وایرال شدن کیم تهیونگ» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید