کد مطلب:  65757 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان

تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان

معاون عملیات پلیس راهور پایتخت تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان در تهران را تشریح کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سرهنگ محمد رازقی گفت: با توجه به برگزاری مراسم دعای روز عرفه از ساعت 14 امروز در نقاط اماکن مذهبی پرتردد به ویژه حسینیه ها، امامزادگان و سایر اماکن مذهبی پلیس حضوری مستمر برای رفع گره ترافیکی دارد.

به گزارش آسمونی، وی افزود: بسیاری از مردم تمایل دارند با موتورسیکلت به مراسم عزیمت کنند که از شهروندان می خواهیم که حتما موتورسیکلت های خود را در پارکینگ های مشخص شده قرار دهند و از پارک در حاشیه خیابان و مسیرهای پیاده خودداری کنند.

معاون عملیات پلیس راهور پایتخت ادامه داد: پلیس نهایت همکاری را با مردم می کند و تلاش دارد نظم خوبی در مسیرهای منتهی به مراسم ایجاد کند و اعمال قانون در دستور پلیس نیست.

وی با بیان اینکه نماز عید سعید قربان راس ساعت هشت روز یکشنبه در مصلای تهران برگزار خواهد شد، گفت: عوامل پلیس از ساعت 6 صبح ضمن حضور در مسیرهای منتهی به مصلای امام خمینی (ره) ممنوعیت توقف اجرا خواهند کرد.

به گفته سرهنگ رازقی، از ساعت 6 صبح فردا (یکشنبه) در بزرگراه های شهیدان سلیمانی و مدرس و همچنین خیابان های قنبرزاده و بهشتی ممنوعیت توقف اجرا خواهد شد و توقف هر گونه وسایل نقلیه در این مسیرها ممنوع است و از نمازگزاران می خواهیم خودرو خود را در پارکینگ های تعیین شده قرار دهند.

: برای دریافت مشاوره درباره تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید