کد مطلب:  65380 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمرینات تیم هوادار زیر نظر ساکت الهامی از شنبه آغاز می شود

تمرینات تیم هوادار زیر نظر ساکت الهامی از شنبه آغاز می شود

هوادار تهران پس از اینکه زیر نظر رضا عنایتی در اولین سال حضور در لیگ برتر موفق شد در رده یازدهم قرار بگیرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، هوادار تهران پس از اینکه زیر نظر رضا عنایتی در اولین سال حضور در لیگ برتر موفق شد در رده یازدهم قرار بگیرد و با رتبه خوبی سهمیه لیگ برتری خود را حفظ کند حالا با کادرفنی شناخته شده و جدید برای شروع هرچه زودتر تمرینات برنامه‌ریزی کرده است.

تمرینات هوادار از شنبه هفته آینده یازدهم تیرماه آغاز می‌شود و تمرینات این تیم در مجموعه خیریه عمل یا لویزان برگزار خواهد شد. ساکت الهامی پس از به دست گرفتن سکان هدایت این تیم تهرانی در اندیشه تکمیل کادرفنی و بازیکنان خود است تا تیم خوبی را راهی لیگ بیست و دوم کند.

همچنین رایزنی‌ها برای جذب نفرات جدید صورت گرفته و جالب است که ساکت الهامی دست روی چندین بازیکن جوان و همچنین بازیکنانی از لیگ یک گذاشته است و البته از بازیکنان بزرگ دیگری نیز چراغ سبز دریافت کرده است.

هوادار پس از ده روز تمرین در تهران، بیستم تیرماه به اردو خواهد رفت. در صورت مهیا شدن اردوی خارجی این تیم به ترکیه سفر خواهد کرد و در غیر این صورت شاگردان ساکت الهامی راهی اردبیل یا لوکیشن دیگری خواهند شد. زودتر شروع کردن و بدنسازی مناسب می‌تواند در این لیگ فشرده برگ برنده هوادار مدل ساکت الهامی باشد.

: برای دریافت مشاوره درباره تمرینات تیم هوادار زیر نظر ساکت الهامی از شنبه آغاز می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تمرینات تیم هوادار زیر نظر ساکت الهامی از شنبه آغاز می شود» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید