کد مطلب:  65571  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمرینات آماده سازی تیم فولاد در تهران برگزار می شود

تمرینات آماده سازی تیم فولاد در تهران برگزار می شود

تمرینات آماده سازی تیم فولاد به جای اهواز در تهران آغاز شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تمرینات آماده سازی تیم فولاد به جای اهواز در تهران آغاز شده است. گرمای شدید اهواز موجب شده تا شاگردان جواد نکونام برای پشت سر گذاشتن تمرینات بدنسازی به تهران بیایند. مربی بدنساز تیم فولاد که خارجی است در روزهای آینده به اردوی تیم ملحق می شود و باشگاه در تلاش است قرارداد مهدی شیری – محمد آبشک – پاتوسی و کولی بالی را هم تمدید کند. فولاد در تعطیلات تابستانی همانند تعطیلات زمستانی خریدهای خوبی داشته و این به واسطه حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش آسمونی، خریدهایی که البته کمک می کند تیم در فصل پیش روی لیگ برتر نمایش های بهتری داشته باشد و حتی سایه به سایه مدعیان قهرمانی حرکت کند. احسان پهلوان – سعید آقایی – مجید علیاری – علی قربانی و محمد رضا غبیشاوی از جمله بازیکنانی هستند که حضورشان در تیم فولاد قطعی شده است. این خریدها ادامه خواهد داشت تا در بحث بازیکنان لیگ برتری به 7 بازیکن برسد. ممکن است فولاد در تهران برای برپایی اردوی خارجی هم برنامه ریزی کند.

: برای دریافت مشاوره درباره تمرینات آماده سازی تیم فولاد در تهران برگزار می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «تمرینات آماده سازی تیم فولاد در تهران برگزار می شود» در کادر زیر بنویسید :

4 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید